Стрільба з лука : Іваницький і Трапезнікова серед переможців чемпіонату зі стрільби з лука

11 липня 12:00
Переглядів: 162
Соломія Трапезнікова
Впродовж 1-7 липня 2016р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.

У особистій першості серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.). У фіналі Георгій виявився сильнішим за свого земляка Ярослава Мокринського.
 
І у командних змаганнях львів’яни не мали собі рівних. Іваницький, Мокринський і Сергій Макаревич, перемігши почергово Суми-ІІ, Чернівці та Суми-І, стали чемпіонами України.
 
Між жінками перемогу святкувала сумчанка Поліна Родіонова. Другокурсниця училища, ще юніорка за віком Соломія Трапезнікова – срібна призерка. Катерина Соколенко (вип.2006р.) на 6 місці, Соломія Гнип (ІІ курс) – дев’ята.
 
У командній першості перемогла збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Соломія Трапезнікова, Катерина Палеха (вип.1999р.) і Наталія Лук’янова. На другому місці харків’янки. Збірна Львівської обл.– І у складі Соколенко, Гнип та Олени Баранюк – бронзові медалістки.
За матеріалами: ufk.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити