Стрільба з лука. „Універсіада Львівщини – 2011”

06 червня 18:44
Переглядів: 385
Default Image

На стрілецький базі львівського Національного медичного університету ім. Д.Галицького закінчились змагання зі стрільби з лука (8 вправ) за програмою «Універсіада Львівщини – 2011». У змаганнях брало участь понад 100 спортсменів з 18 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. Як завжди, найкращі результати у цьому виді програми показали студенти ЛДУФК і ЛНМУ ім. Д.Галицього і головна інтрига – хто переможе, тривала до останньої вправи. Перемогли ті, для кого фізична культура і спорт є майбутньою роботою.

Місця серед ВНЗ :

чоловіки

1.      Львівський державний університет фізичної культури – 786 оч.

2.      Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького– 725 оч.

3.      Національний університет „Львівська політехніка” – 707 оч.

4.      Львівський національний університет ім..І.Франка– 286 оч.

5.      Львівська національна академія мистецтв – 181 оч.

жінки

1.      Львівський державний університет фізичної культури – 985 оч.

2.      Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького– 961 оч.

3.      Львівський національний університет ім.І.Франка– 464 оч.

4.      Національний університет „Львівська політехніка” – 455 оч.

5.      Львівська національна академія мистецтв – 173 оч.

Довідка:

Щорічно на Львівщині обласним управлінням Комітету з фізичного виховання та спорту Міносвіти і науки України, Спортивним товариством „ Гарт”, Управлінням сім’ї , молоді та спорту Департаменту гуманітарних питань Львівської міської ради та  міжвузівською науково-методичною комісією з фізичного виховання , здоров’я і спорту серед 18 вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівня акредитації проводяться змагання серед студентів з 34 видів програми.

Першим, найбільш важливим етапом змагань є масові заходи, що тривають впродовж 2011 року: це  внутрішньо вузівські змагання з масових видів спорту, фізкультурно-спортивні конкурси, фестивалі здоров’я і спорту. У цих фізкультурно-спортивних заходах  беруть участь: студенти, аспіранти, викладачі, співробітники вузів і члени їх сімей

Другий етап – фінальні змагання серед збірних команд ВУЗів за програмою змагань   „Універсіада Львівщини — 2011”  проводиться (весна, осінь)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: