Студентки ТНЕУ стануть учасниками Всесвітньої Універсіади з волейболу

08 червня 10:35
Переглядів: 194
Волейбол галичанка

Завершились фінальні змагання ХІІ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд, які проходили в спортивному залі Тернопільського національного економічного університету.

Нагадаємо, що змагатись за перемогу та звання чемпіона в наше місто приїхали три найкращі студентські команди України, четвертими учасниками змагань стали студентки одного із найкращих університетів України — Тернопільського національного економічного університету.

Протягом трьох днів спортсменки виходили на волейбольний майданчик та показували свої професійні навички, старались, боролись за кожне очко. Суддівська колегія на чолі із суддею міжнародної категорії В.Г.Хуторним визначила переможців. Не можемо не відмітити, що тернопільським вболівальникам було дуже приємно почути, що найкращими  в боротьбі за переможу стали господарі змагань, а саме підопічні Андрія Романовича команда Тернопільського національного економічного університету. Поступились їм і посіли друге місце студентки Волинської області, третіми стали команда Чернігівської області, закрили турнірну таблиця на четвертому місці Миколаївська область.

Перемога наших студенток дає право їм представляти Україну на ХХVІІІ Всесвітній Універсіаді, яка стартує 4 липня в м. Кванджоу (Південна Корея).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: