Студенти ЛДУФК виступили на Чемпіонаті світу серед молоді з бадмінтону

21 листопада 15:00
Переглядів: 194
бадмінтон

З 7 по 14 листопада 2016 року в Іспанії, в Більбао проходив Чемпіонат світу серед молоді з бадмінтону – BWF World Junior Championships Eye-Level Cups 2016. В складі збірної команди України виступали двоє представників ЛОО ФСТ „Спартак” ДЮСШ „Верховини”, студенти Львівського державного університету фізичної культури Роман Алтунян (3 група ФС) та Олександр Чакалов (2 група ФФВ), а також тренер-представник докторант ЛДУФК Оксана Гречанюк.

Наші спортсмени приймали участь в парних змаганнях. Загалом було заявлено 97 чоловічих пар. За рейтингом львівські спортсмени були посіяні в 64. За вихід в 32 Роман Алтунян та Олександр Чакалов програли в других сіяних, спортсменів з Китаю 21-9; 21-5. Загалом Роман та Олександр зайняли 33 місце в парній чоловічій категорії на Чемпіонаті світу серед молоді з бадмінтону.

Загалом це вдруге студенти нашого Вишу приймали участь в Чемпіонаті світу з бадмінтону (вперше на Чемпіонаті світу серед молоді в 2010 році в Японії був випускник ФФВ Владислав Гуркало), і вперше за період незалежної України наші львівські вихованці  (тренер Оксана Гречанюк) стали учасниками Чемпіонату світу серед молоді з бадмінтону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: