Студенти та громадські активісти змагались у турнірі з пейнболу

17 листопада 19:00
Переглядів: 129
пейнтбол

За сприяння департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА 12 листопада відбувся регіональний турнір з пейнтболу для студентів вищих навчальних закладів та ГО Тернополя.

У проекті взяло участь 6 команд з різних молодіжних об’єднань, а також команда із представників ОДА. Перед грою учасникам провели інструктаж щодо поводження зі зброєю та тренінг рукопашного бою.

— Під час таких ігор можна не лише освоїти навички  володіння зброєю чи вміння виживати в екстремальних умовах. Саме на подібних вишколах, навчаннях, змаганнях, таборуваннях гартується характер, проявляються лідерські якості, закладаються основи роботи в колективі. Учасники вчаться розуміти себе самого і своє місце в команді. Якщо разом — ми сила, то це не просто гасло, а умова нашого існування, існування нашої країни, — зазначає диретокр департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур.

Переможцями стали учасники команди ГО "Файне місто", друге місце посіла команда з медуніверситету, третє місце взяли гравці з ОДА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: