Суд оштрафував екс-директора стадіону "Рух" на 25 тис. гривень

30 травня 18:48
Переглядів: 205
рух

У п’ятницю, 29 травня, в Івано-Франківському міському суді оголосили вирок 65-річному Івану Слюсару, якого визнали винним у вимаганні та отриманні хабара 7500 грн. За таку суму екс-директор стадіону “Рух” обіцяв сприяти у вирішенні питання щодо надання в оренду Сіренковійприміщення під центральною трибуною стадіону, де та планувала відкрити картинну галерею, пояснив під час допиту у суді Слюсар. Його та директора міського Фонду комунального майна Богдана Чупірчука (отиримав хабар 5 тисяч доларів) затримали при отриманні коштів.

Як відомо, раніше суд застосував до Івана Слюсара запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 97440 гривень.

“Я зізнаюся у скоєному повністю та щиро розкаююсь, – сказав Іван Слюсар. – Я зробив велику службову та життєву помилку, це урок на все життя. Я зробив висновки і прошу суворо мене не карати. Я запевняю, що подібних правопорушень більше вчиняти не буду”.

Після допиту підсудного розпочались судові дебати. Представник прокуратури запропонував, аби Слюсар заплатив штраф у розмірі 25500 гривень без права обіймати держпосади терміном на два роки, та ще 4915 гривень за проведені експертизи.

Адвокат підсудного Ігор Кукушікін запропонував штраф у 17 тисяч гривень, та просив суддю врахувати те, що Слюсар є пенсіонером, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, свою вину визнає, за власним бажанням звільнився з посади, бо розумів, що вчинив неправильно.

Нагадаємо, такий злочин передбачений частиною першою статті 368 Кримінального кодексу України “Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище”.

У останньому слові Слюсар знову просив суд не карати його суворо.

Врешті суд вирішив призначити підсудному покарання у вигляді штрафу у розмірі 25500 грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк два роки без спеціальної конфіскації, а також сплатити 4915 грн. за проведені експертизи. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: