Суха нічия молодіжок "Карпат" і донецького "Металурга". Звіт про матч

24 жовтня 10:38
Переглядів: 206
Default Image

«карпати» – «Металург» Д – 0:0

Першість молодіжних команд. 23.10.2010, 15:00. СКА, львів.
200 глядачів. Сонячно. +6С

Арбітр: Ігор Іщенко (Київ).
Асистенти арбітра: Анатолій Філевич, Віктор Кравченко (обидва – Львів).

«КАРПАТИ»: Мисак, Гірський, Гурський, О. Тарасенко, Сагайдак, Б. Баранець, Тістик, Озарків (Покладок, 72), Гурулі (Фостяк, 60), Гордійчук, Сворак (Яремчук, 80).
Запасні: Данкович, Родін, Толочко, Васильцов.
Головний тренер – Роман Толочко.

«МЕТАЛУРГ»: Яшков, Савін (Нестеренко, 63), Барановський, Білоус, Грищенко, Костюк, Мамутов, Трояновський (Квашук, 89), Ткаченко (Давідчук, 83), Міщенко, Дебелко (Хамід, 78).
Запасний: Непогодов.
Головний тренер – Сергій Шищенко.

Попередження: О. Тарасенко, 41, Мисак, 61, Гурський, 89, Гордійчук, 90+3 – Дебелко, 19, Трояновський, 85, Нестеренко, 89.

Вилучення: Б. Баранець, 88.

Нереалізований пенальті: Міщенко, 62.

Вперше у сезоні 20102011 глядачі, які прийшли на матч молодіжної команди «Карпати», так і не побачили жодного голу. Ймовірно, пояснити такий факт можна відсутністю на полі головних бомбардирів львів’ян. Та незважаючи на це, сама гра вийшла доволі цікавою і напруженою: чимала кількість моментів, пенальті та вилучення – це точно не набір для нецікавої гри.

Ідеальний шанс відібрати у «зелено-білих» три очки гості отримали на 60-ій хвилині. Саме тоді Роман Мисак, намагаючись зіграти на виході, не дотягнувся до м’яча, а натомість рукою зачепив гравця «Металурга». Ігор Іщенко без вагань вказав на точку і «нагородив» карпатівського кіпера жовтою карткою. Пробивати одинадцятиметровий пішов Олег Міщенко. Він, намагаючись спрямувати м’яча у лівий нижній кут, трішки схибив і влучив у стійку.

Загалом хід гри був доволі незвичним для карпатівців: якщо раніше здебільшого основну кількість моментів «зелено-білі» створювали саме у другій половині зустрічі, то сьогодні усе склалося навпаки. Куди більше шансів вийте уперед львів’яни мали саме у першому таймі. Ще до двадцятої хвилини карпатівці створили уже дві доволі перспективні атаки на вістрі яких був Гордійчук. Спочатку Тістик віддав на Гірського, той навісив на Павла, але він не зумів довести момент до логічного завершення, а уже через кілька хвилин Сворак з правого флангу переправив м’яча у воротарський майданчик – Гордійчук із доволі незручної позиції головою добивав круглого, але м’яч пролетів повз стійку.

Наступний момент був створений карпатівцями із протилежного флангу – Сагайдак з лицевої лінії віддав м’яча назад на Гурулі. Сандро з кута штрафного сильно пробив – м’яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки.

Не було сьогодні на полі гравця «Карпат», який би не пробивав по воротах кіпера «Металурга» Антона Яшкова, зрозуміло, що окрім Романа Мисака, але як і у попередніх моментах м’яч відверто не йшов у ворота. В середині першого тайму Гірський переправив м’яча на протилежний фланг до Сагайдака. Андрій пробив по воротах, але не влучно.

В той час гравці «Металурга» не надто спішили до воріт «Карпат», час від часу лише переправляючи м’яча вперед, де найчастіше його зустрічав уже згаданий вище Олег Міщенко. Більше гості намагалися тримати м’яча у центрі поля, де сьогодні було багато боротьби. Та так чи інакше, у першій 45-хвилинці карпатівці таки мали непогані шанси відкрити рахунок. Окрім уже згаданих моментів, варто відзначити і удар від Озарківа. Сандро Гурулі з правого флангу переправив м’яча до Ігоря. Він сильно пробив з кількох метрів від штрафного, але воротар «Металурга» показав свою майстерність і парирував удар.

Ще через кілька хвилин Гордійчук просто-таки «запоров» вихід сам на сам. Павло, отримавши м’яча від партнера з правого флангу, йшов у напрямку воротарського майданчика і спокійно міг пробивати, але натомість затримався і уже був змушений віддавати м’яча назад на Озарківа, оскільки його оточили захисники. Ігор побачив вільного Гурулі і переправив круглого до нього, але Сандро пробив повз ворота.

У другому таймі карпатівці створили також чимало моментів, але м’яч і далі не йшов у ворота. А велика кількість боротьби призвела до чималої кількості жовтих карток, на які арбітр зустрічі Ігор Іщенко не скупився. Незадовго до завершення гри суддя показав і червону картку, а побачив її перед собою Борис Баранець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: