"Суми" і "Рух" розсудить Іванов із Макіївки

25 жовтня 20:00
Переглядів: 155
суддя

Цього сезону представник Донецької області Юрій Іванов уже працював на матчі за участю винниківської команди – це відбулося в дебютному для «Руху» матчі чемпіонату в Першій лізі.

У Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича макіївський рефері обслуговував поєдинок 1-го туру «Рух» (Винники) – СК «Дніпро-1». Тоді (21.07.2018) на гол «дніпрянина» Ігоря Когута влучним ударом відповів «рухівець» Михайло Писко, але гості у підсумку все ж перемогли з рахунком 3:1 – ще два голи у складі дніпровської команди забивали Олексій Чичиков та Станіслав Куліш.

Минулого сезону шляхи «Руху» та Юрія Іванова перетиналися лише одного разу. Рефері з Донеччини теж приїжджав у Винники на поєдинок 8-го туру «Рух» – «Черкаський Дніпро», коли єдиний гол у матчі від футболіста з Черкас Ярослава Захаревича на 70-ій хвилині вирішив долю зустрічі на користь гостей.

Загалом же – Юрій Іванов розпочав суддівську кар’єру ще 2004-го року, коли пробував себе у цій професії на футбольних матчах регіональних змагань. Наступного року перейшов на щабель вище – судив уже матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України та аматорських турнірів. 2010-го року арбітр із Макіївки Донецької області перейшов у професіонали – тоді йому доручили обслуговування ігор Другої професійної ліги України. Через 3 роки він опинився і в Першій лізі.

Під час поєдинку «Сум» і «Руху», який відбудеться в Охтирці Сумської області, Юрієві Іванову допомагатимуть асистенти арбітра – Андрій Лібстер із Луганська та Андрій Шевчук із Рівного. Четвертий арбітр – Ярослав Пєсоцький зі Сум. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Сергій Скрипак, який представляє Київську область.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: