"Суми" не втримали нічию в матчі з "Рухом"

27 жовтня 22:32
Переглядів: 209
буй

В Охтирку повернувся великий футбол. Привіз туди його ідейний ворог місцевого "Нафтовика", "Суми". Представник обласного центру тимчасово тут квартирується, тому вирішив "на виїзд" на сумський стадіон "Ювілейний" не вирушати. Що цікаво, грали сумчани проти жовто-чорного "Руху" - саме такі кольори форми були основними для місцевого "Нафтовика".

Враховуючи, що з двох команд "проблемна дитина" для ПФЛ через перебої з фінансуванням "суми", не дивно, що з перших хвилин активніше в атаці почав "Рух". Але за весь перший тайм виділити можна, мабуть, тільки непогану загострюючу атаку лівим флангом, яку заблокував воротар господарів Штанько. І в інший час "рухівці" більше атакували, але "городяни" справлялися із загрозами і самі за можливістю намагалися переходити центр поля.

До середини другої половини стало ясно, що виграє той, кому вдасться зв'язати чотири паси в одній атаці. Трохи налагодилася комбінаційна гра у "Сум", що дозволяло частіше навантажувати роботою Ільющенкова, проте не настільки, щоб говорити про голи. Тим часом, гості створили свій головний момент матчу: Заставний підключився правим краєм до атаки і з трьох метрів, замикаючи простріл, зарядив в небеса.

У якийсь момент "Суми" вирішили, що оптимальний варіант на останні хвилини - відсидітися в обороні. За що оперативно понесли покарання: Григорій Баранець зачепився за м'яч в штрафному господарів, п'ятою скинувши на Буя, а той метрів з дванадцяти пробив під праву стійку.

"Суми" не знають перемог вже сім матчів, але все ще випереджають "Рух" на два очки. Обидві команди ризикують залишок чемпіонату провести в боротьбі за виживання.

"Суми" - "Рух" 0:1
Гол: 
Буй 79
Попередження: Медведь 10, Загинайлов 30, Вечурко 70, Савін 70 - Копина 52, Никитюк 60, Г. Баранець 86

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: