Суперліга. Огляд тижня: рекорд, антирекорд, найяскравіші події

19 січня 23:00
Переглядів: 221
Політехніка

Минулого тижня відбулися чергові матчі Чемпіонату України серед команд Суперліги, за підсумками яких до вашої уваги традиційний хіт-парад найяскравіших подій.

Команда тижня

«Черкаські Мавпи» на мажорній ноті завершили чотириматчеву домашню серію, а також друге коло, обігравши «Миколаїв» (73-61) й «ОДЕСУ» (100-91) та зміцнивши свої позиції на третій сходинці турнірної таблиці. Якщо головним героєм першої гри став Кемерон Ранделс, котрий до 20 очок додав 14 підбирань і 6 передач (27 РЕ), то в другому матчі за відсутності захисника через застуду роль лідера на себе взяв Ешлі Хемілтон, чий доробок склав 29 очок, 7 передач і 5 підбирань (32 РЕ).

Перемога тижня

«ДніпроАЗОТ» здобув найрезультативнішу перемогу за весь час своїх виступів у Чемпіонаті України серед команд Суперліги, розгромивши «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 90-63. Ключовим фактором успіху дніпродзержинців стали виграні підбирання (52-31), зокрема й на чужому щиті (23 проти 9 в суперника).

Гравець тижня

Центровий «АЗОТу» Кріс Фергюсон проти «Ферро» провів один із найкращих матчів у сезоні, оформивши переконливий дабл-дабл (19 очок + 16 підбирань) і здобувши 32 бали РЕ.

Антирекорд і рекорд тижня

У матчі з «Будівельником» «Галичина» встановила новий антирекорд сезону, відзначившись лише 45 очками. Натомість «Черкаські Мавпи» й «ОДЕСА» на двох встановили рекорд за здобутими очками в одній грі (191).

Серія тижня

Після успіху в поєдинку з «Миколаєвом» (85-67) переможна серія лідера чемпіонату «Хіміка» складає вже 20 матчів.

Данк тижня

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: