Суперліга волейболу. "Галичанка" - "Волинь" - 3:1, 2:3. Коментарі Туркули та Галицького

26 жовтня 13:30
Переглядів: 158
Віктор ТУРКУЛА

Головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор ТУРКУЛА та наставник ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ прокоментували матчі команд в 1-му турі чемпіонаті України. Тернопільського наставника чотири набрані очки ажніяк не задовільнили.

Віктор ТУРКУЛА, головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»:

- В цілому я незадоволений підсумком наших матчів. В перший день була гра нервів – і це було цілком зрозуміло для стартового матчу чемпіонату. У нас більш досвідчені гравці, тому ми і швидше впоралися з цією ситуацією.

У другий день йшло добре – 2:0 без проблем. В третій партії все до пори до часу складалося на нашу користь, але волейболістки зарано повірили в перемогу. І зупинилися.

- В чому це проявилося?

- У всіх компонентах. Ослабили подачу і це потім позначилося на прийомі. Суперник відчув, що може переломити гру, і це в підсумку відбулося. Самі віддали гру.

Першу та другу партії в цій грі ми виграли за рахунок подачі. Подавали так, як я вимагав від своїх підопічних, перестали це робити – програли.

- Судячи з всього, у «Галичанки» був шанс виграти в п’ятій партії?

- Шанс був, але мабуть в той день «Волинь» була сильніша за нас. Волейбольний бог казав, що має перемогти луцька команда.

Окремо виділяти нікого не хочу: хто трохи краще зіграв, хто – гірше, але у підсумку приблизно однаково.

- В чому бачите резерв для покращення гри?

- Перш за все, у чіткому виконанні гравцями тренерських установок. 

Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ, головний тренер ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ»:

- В перший грі на майданчику грали всі, хто був в заявці на матч – дивився на перспективу, кого і як задіяти. Для мене було саме це важливе – майбутнє, адже це тільки початок чемпіонату. У мене і друга пасуюча грала, і волейболістка 2000 року виходила на майданчик – в четвертій зоні замість капітану команди, у якій не пішла гра.

У другій день я вже дівчаток не смикав, і в третій партії щось вже почало щось виходити – у підсумку перемогли в п’яти партіях.

- Показали характер?

- Показали зуби, показали характер. Це була дуже корисна для команди, адже ми виграли, програючи 0:2. Дівчатка зрозуміли, що якщо боротися до кінця, можна перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: