Свято Покрови у Львові відзначатимуть тереновою грою

07 жовтня 10:42
Переглядів: 469
теренова гра

Упродовж 14 - 16 жовтня львівський парк "Погулянка" на 3 дні стане епіцентром змагань між 200 школярами, які зійдуться в щорічній обласній тереновій грі "Легенда УПА імені Миколи Лемика".

Про це повідомляють у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Як зазначають організатори, цього року гра буде дуже символічною, адже відкриття відбудеться 14 жовтня – на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також у день створення Української Повстанської Армії.

Програма "Легенди УПА імені Миколи Лемика" 2016 передбачає багато новинок. Окрім вже звичних етапів: смуги перешкод, велоетапу, лазертагу, змаганнь на катамаранах, брейн-рингу з історії України, представлення команд, на цьогорічних учасників чекають нові та неочікуванні випробування – настільний футбол, команда диверсантів під час квесту та ін.

Найцікавішою ж буде квест-теренівка, приурочена легенді, яка розповідає про захоплюючі події в Погулянецькому лісі. У квесті учасників перевірять на різноманітні дисципліни, серед яких знання історії, медична та військова справи та ін. А переможці теренової гри матимуть змогу зачитати "Звернення Миколи Лемика до української молоді", розгадавши саму легенду.

Слід зазначити, що організаторами заходу є місцевий осередок "Молодіжного Націоналістичного Конгресу" і департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: