Тарас Качараба: "Чемпіонат Чехії більш конкурентоспроможний"

12 червня 20:00
Переглядів: 161
качараба

Захисник чеського Слована Тарас Качараба розповів про своє перебування в клубі.

- Тарасе, ти півсезону відіграв в Чехії. Як оціниш цей період кар'єри?

- Емоції тільки позитивні. Я відкрив для себе новий чемпіонат. Спочатку було складно в плані адаптації, але з часом все налагодилося. Здружився з партнерами, почав трохи спілкуватися чеською мовою, без перекладача розумів тренера.

Після зимових зборів я деякий час був постійним гравцем основного складу. Але після поразки в Кубку країни від Славії, керманич почав проводити ротацію. Я і деякі інші футболісти сіли на лавку. Правда, ці зміни не принесли дивідендів, оскільки після серії з п'яти безвиграшних матчів Слован, по суті, втратив шанси на потрапляння в єврокубки, чого команда хотіла добитися спочатку.

Але знову ж таки, минулим етапом кар'єри я залишився задоволений. Я побачив трохи інший рівень футболу.

- У Чехії він вищий, ніж в Україні?

- Тут немає таких грандів, як Шахтар або Динамо, але в Чехії сам чемпіонат більш конкурентоспроможний. Аутсайдер може виграти у лідера, і це не буде вважатися чимось екстраординарним. Якщо з чемпіонату України забрати Шахтар і Динамо, то рівень чеського футболу був би, напевно, на голову вищий.

Приємно грати при великому скупченні глядачів. У Чехії немає великих арен, в основному до 25 000, але вони як мінімум заповнюються наполовину.

- Ти і далі продовжиш свої виступи в Словані?

- Час покаже. У нас зараз змінився головний тренер, в команді напевно відбудуться кадрові зміни. Зокрема наш капітан Цоуфал переходить в Спарту, у деяких футболістів закінчилися контракти. Але взагалі у мене ще рік орендної угоди. Із задоволенням продовжу тут виступати, якщо, звичайно, буду потрібен команді. Хоча в контракті є пункт, завдяки якому Шахтар може забрати мене взимку. Подивимося, як воно буде. Для мене найголовніше, грати. Хочу прогресувати, - сказав футболіст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: