Тарас Клим: "Клубом керують люди, які далекі від футболу"

30 жовтня 12:13
Переглядів: 190
клим

Ширяться чутки, що володар обласного кубка ФК "Перегінське" відмовляється від участі в матчі за Суперкубок проти брошнівських "Карпат". Ми попросили прокоментувати ситуацію, що склалася,  виконуючого обов'язки Голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Петровича Клима.

- Згідно Регламенту змагань залишилося в цьому році ще зіграти матч за Суперкубок області. Ми змістили дату його проведення, за погодженням із командами, через вибори і погодні умови. Вчора, 28 жовтня, в приміщенні обласної федерації футболу мала відбутися організаційна нарада по проведенню цього поєдинку. Але подзвонив представник однієї із команд, а саме Роман Бігун із ФК "Перегінське", і повідомив, що команда відмовляється грати. Це шокує федерацію. Черговий раз отримали підтвердження того, що керівництво клубу в особі президента чи ради клубу, складно сказати хто там керує, займають зовсім не футбольну позицію. Це люди далекі від футболу. Я розумію, в них виникли проблеми з складом. Але як може володар кубока області відмовлятися від участі в матчі за суперкубок. Це просто нонсенс. Їх не цікавлять власні вболівальники.

Ми вимагатимемо офіційного листа із клубу, так як на даний момент вони повідомили нас лише в телефонному режимі. Якщо офіційно повідомлять про відмову, то, звичайно, гри не буде. Але така позиція ФК "Перегінське" розглядатиметься на Контрольно-дисциплінарному комітеті.

Ми хочемо провести цей матч. Але якщо володарі кубка відмовляються, то позиція їхня не зрозуміла.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: