Тарас Павлів: "У Львові ніхто не хоче шкодити "Шахтарю"

28 жовтня 11:43
Переглядів: 270
павлів
Голова ГО "Завжди вірні" Тарас Павлів розповів про скандальний банер на адресу УЄФА та поділився думками щодо порушень під час останніх матчів на "Арені Львів".

"Ми бачимо, що щодо Криму нічого не вирішується два місяці. Росіяни возять банери ДНР по всій Європі, розвішують. Ми зверталися до Федерації футболу, щоб не нашкодити їй. Там нам сказали, що такий банер не несе нічого забороненого. З ким ми спілкувалися? Військова таємниця. Подібні банери є практично у кожного клубу. Ми принципово, щоб не нашкодити, не вивішуємо його на міжнародних матчах, тільки у внутрішньому чемпіонаті. Я готовий понести відповідальність, але не знайшов в статуті УЄФА, що в цьому банері забороненого.

У Львові ніхто не хоче шкодити "Шахтарю". В один і той же день на матч "Карпат" ходить 1-2 тисячі, а на "Шахтар" – 15 тисяч. Це приклад гостинності Львова та гарного менеджменту "Шахтаря". Кинутий на поле фаєр в матчі "Шахтаря" – це замовна провокація. Цю людину я його особисто знаю, але до фанатського руху він вже роки два не має ніякого відношення", – розповів Павлів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: