Тарас Павлів: "Я не президент "Карпат"

15 травня 20:07
Переглядів: 1149
павлів

Голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів (Гладіатор), якого арештували за конфлікт з міліцією в обливаний понеділок, заявляє, що він не є президентом ФК «Карпати» і що журналісти все наплутали в історії з його затриманням.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Вконтакте».

Зокрема, коментуючи статтю на sport.ua «Президент Карпат набросился на милиционера», Роман Павлів написав: «Урок для молодих журналістів! Як за пару хвилин можна написати безпонтову статтю, яку ніхто ніколи б не прочитав, зробити хітом соціальних мереж!

Умудритись грубо збрехати стільки разів в тексті, який включає в себе всього лише близько вісімдесяти слів – треба бути дуже талановитим.

По-перше, я не президент «Карпат». По-друге, я ніколи ні з яким потерпілим не домовлявся. По-третє, в центрі в понеділок я був хвилин 10-15, коли, проходивши від Данила до площі Ринок, побачив як малі обіймали (можливо, тут мав на увазі обливали - Вголос) міліціонерів, після чого міліціонер вибрав собі найменшого з них і догнав його! Якого мені й вдалось забрати. Чесно кажучи, я не думаю, що це якийсь смертельний гріх! А до тих дебілів, які роздягали дітей і били старших людей я взагалі ніякого відношення не маю! Перестаньте «годувати» жовту пресу, здіймаючи ажіотаж навколо таких безглуздих статей».

Нагадаємо, що Галицький районний суд Львова виніс постанову про адміністративний арешт 25-річного львів’янина, який 6 травня порушив Статтю 185 Адміністративного кодексу України. За даними Вголосу, йдеться про Тараса Павліва.

Відзначимо, що уже більше року усі спортивні журналісти називають Тараса Павліва президентом ФК «Карпати». Жодних спростовуючи х заяв ні з боку клубу, ні з боку самого Павліва не було.

Тарас Павлів (у фан-колах знаний як Гладіатор), нагадаємо, є головою громадської організації «Завжди вірні». Ця організація створена уболівальниками "Карпат". У вересні 2012-ого року почесний президент «Карпат» Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом «Завжди вірним».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: