Тарас Завійський: "Мав забивати австрійцям"

07 лютого 14:52
Переглядів: 192
Завійський

Після прильоту до Туреччини своїми думками про підготовку у міжсезоння поділився молодий нападник «Карпат» Тарас Завійський. 

«Я дуже задоволений першими зборами, мені подобається тренувальний процес навіть попри те, що ми виконали багато бігової роботи. Перші тижні в Туреччині спрямовувалися на фізичну підготовку і нам вдалося зробити те, чого вимагали тренери. Зараз, на других зборах, буде більше ігрової роботи, набиратимемо кондиції не через біг, а через спаринги. Три перші товариські матчі ми провели внічию, але ж не результат головний, а те, що ми набирали форму. Якщо оцінювати в плані фізичної готовності, думаю, ми готові відсотків на 70». 

«Найбільше на перших зборах мені запам’яталася гра проти «Адміри Вакер». У мене був прекрасний момент, але трішки забракло впевненості у завершальній стадії. Десь мене дезорієнтував захисник, хоча я все-одно мав таки цей м’яч забити». 

«Після зборів трохи відпочив з сім’єю, побув вдома. Але хотілося знову повернутися до роботи, бо маю намір доказувати тренерам і боротися за місце в основі» – підсумував Тарас Завійський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: