Текст звернення УЄФА до ФФУ

15 травня 23:10
Переглядів: 2535
ффу

"Комсомольская правда" в Україні публікує повний текст листа, який 14 травня Європейський футбольний союз направив президенту Федерації футболу України Анатолію Конькову.

"Шановний пане Коньков,

Ми посилаємося на ситуацію з безпекою в Україні в даний момент і її наслідки для організації матчів змагань УЄФА. До вашого відома, деякі команди, які повинні грати матчі в Україні в червні, вже висловили свою стурбованість з цього приводу. Виконавчий комітет УЄФА на своєму засіданні в Турині 13 травня вирішив, що місцем проведення матчів змагань УЄФА, що заплановані на місяць червень, повинна залишатися Україна, але за умови, що вони будуть зіграні лише в Києві і-або Львові.

Таким чином ми підтверджуємо, що матчі кваліфікації до Жіночого Кубку Світу ФІФА 2015 Україна - Чорногорія (14 червня 2014 р.) І Україна - Англія (19 червня 2014 р.) Залишаються запланованими для проведення у Львові, як Ви і планували. Матч УЄФА до 21 Україна - Латвія, який був запланований на 8 червня 2014 У Черкасах, має бути перенесений до Києва чи Львова.

Ми просимо підтвердити новий стадіон для проведення цього матчу до кінця тижня. Ми просимо Вас обрати Київ чи Львів місцем проведення матчів U- 21, кваліфікаційного турніру до Жіночого Кубку Світу ФІФА та кваліфікаційного турніру ЄВРО, які заплановані на серпень-жовтень. Ця вимога підлягає нашому постійному моніторингу ситуації і також стосується клубних змагань УЄФА. Ми просимо Вас почати шукати можливі рішення для відповідних клубів. Щодо матчів, які відбудуться в червні, незабаром УЄФА може просити про спеціальні заходи та гарантії. З повагою , УЄФА Джорджіо Маркетті, директор Департаменту змагань".

Таким чином, підтвердилася інформація про те, що найближчим часом міжнародні футбольні матчі на території України можуть проводитися тільки в Києві чи Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: