"Темпо" - володар Зимового кубка ХФЛ

02 січня 20:55
Переглядів: 56
Футзал

В останню суботу 2013 року Христинська Футбольна Ліга закінчила рік проведенням «Зимового кубку» За звання кращої команди цього кубка боролись дванадцять команд, не тільки з Івано-Франківська, але і з м.Надвірної,  де молоді хлопці  1996 року показали хорошу гру досить досвідченішим гарвцям.

Переможцем турніру стала команад «Темпо», яка досить успішно виступила в 4 матчах, якій їй довилось зіграти, та цілком заслужино виборила перше місце в фіналі з командою «Енергія» 4:2

На завершення року організатори ХФЛ, висловлюють велику вдячність всім командам, які приймали участь в цьому дійстві, та вітають  з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, бажають нових успіхів у своїх справах, та Божих благословінь в житті!!!!

Повний звіт кубку:

PILIGRIM 0:4(0:3)  Фенікс

Марущак Р.,Федик Д,Іванов В., Тимчук О.,Чепа С.,Ткачишин О., Білий П.,Мошек П. – Мельничук О.,Третяк, Грицак,Солоненко(3,7.), Бойченюк, Максімко, Косар(9),Кащій М.(19),Іванюлик Н.

Монако 1:4(0:3)  Adizero

Волосянко А.,Будункевич А.,Фіголь Б.,Шишов Є.(13’),Струмінський Д.,СамочкоА.,- Слободян О., Мотака Р.(6),Бойоко Т.,Пристай В.,Панчук А.(1),Горбатий Ю.,Прошак Р.(19), Гринюк Н.(1), Джус Р.,Горбатий Р.

Energy 1:2(0:1) PILIGRIM

Кобута О.,Клебан А.,Коштура Ю.(14),Марків І.,Кравчук М.,Клейнота., - Марущак Р.,Федик Д, Іванов В.(6), Тимчук О.,Чепа С.,Ткачишин О., Білий П.,Мошек П.

Santos 4:3 (2:1) Монако

Галка Р.(19),Грабар С.,Грабар Р.,Фучко В.(6), Луців Н.,Марковський А.(2,18.),Кос А., Бойчук М., Онуфрак Т.,Василишин Н. - Волосянко А.,Будункевич А.(13),Фігол Б.(11),Шишов Є.(8 ж.к.), Струмінський Д.,Самочко А.

Фенікс 8:1(4:1) Energy

Мельничук О.,Третяк (19), Грицак, Солоненко(7,16,17.), Бойченюк(10), Максімко, Косар(15), Кащій М.,Іванюлик , Самочко Н.(4,6) - Кобута О.,Клебан А.,Коштура Ю.,Марків І.(3),Кравчук М.,Клейнота.,

Adizero 4:1 (3:0)Santos

Слободян О., Мотака Р.,Бойоко Т.,Пристай В.(9),Панчук А.,Горбатий Ю.(15),Прошак Р., Гринюк Н.(2,4),(5 ж.к.), Джус Р.,Горбатий Р.- Галка Р.,Грабар С.,Грабар Р.(14),Фучко В.,                        Луців Н.,Марковський А.,Кос А.,Бойчук М., Онуфрак Т.,Василишин Н.

Темпо 7:2(2:1) Бистриця

Француз В.(16), Боронило Р.,Петренко О.,Кріцак В.(19), Осудар А.(19), Дьяконов М.(7), Кукула В.(8),Кобра І.,Смалюк Д.,Баланик Н.(11,15).- Довгань О.(17),Медвідь О.,Ласяк Р., Мельничук А.(9), Логажевський Ю.,Войцеховський С.,Романчук І.,Слободян В.

А1349 1:5(0:2) Енергія

Бабецький Р.,Слюбик А.,Драган Н.,Радик Н.(15),Боднар М., Івасишин Ю.,Галущак –    Павлюк П., Антоник (2), Дмитрів(3), Березвовський Р.(12), Сліпенький В.(14,14), Курчій М.

Аляска (Надвірна) 2:4 (1:2) Темпо

Каратник А.,Кужньов Т.,Гаража Р.,Губарь Д., Дитко Р.(7,13),Великий С., Берчак Т., Багрій З. - Француз В., Боронило Р.,Петренко О.,Кріцак В., Осудар А.(2), Дьяконов М.(8,11),              Кукула В.(12),Кобра І.,Смалюк Д.,Баланик Н.

Аматори 1:2(0:0) А1349

Семчій І.,Ілюшик Ю.,Береговський П.(15),Голей В.,Стефанишин С., Герман А., Сідлярчук Б., Волос І. – Бабецький Р.,Слюбик А.,Драган Н.,Радик Н.(11 ж.к.),Боднар М.(4ж.к),(13,20), Івасишин Ю.,Галущак

Аляска (Надвірна) 1:1 (1:1) Бистриця

Каратник А.,Кужньов Т.,Гаража Р.,Губарь Д., Дитко Р.(1),Великий С., Берчак Т.(11), Багрій З.-  Довгань О.(10),Медвідь О.,Ласяк Р., Мельничук А.(13), Логажевський Ю.,  Войцеховський С.,Романчук І.,Слободян В.

Енергія 3:1 (1:1) Аматори

Павлюк П., Антоник , Дмитрів(1), Березвовський Р.(13 ж.к.), Сліпенький В.(18), Курчій М.(17) - Семчій І., Ілюшик Ю., Береговський П.,Голей В.,Стефанишин С.(9), Герман А., Сідлярчук Б., Волос І.

1/2 Фінал

Енергія 2:2 (1:2) Фенікс

(3:1 пенальті)

Павлюк П., Антоник, Дмитрів, Березвовський Р., Сліпенький В.(16), Курчій М.(8), - Мельничук О.,Третяк, Грицак, Бойченюк, Косар(9), Кащій М.(19),Іванюлик Н., Гопанчук (6), (15 ж.к.), Самочко Н.(8)

Післяматчеві пенальті

Сліпенький В. – 0, Антоник – 1, Дмитрів – 1, Курчій М. – 1 – Самочко Н.- 0, Гопанчук -1, Мельничук О.- 0, Косар – 0.

1/2 Фінал

Adizero 2:3(1:1) Темпо

Слободян О., Мотака Р.,Бойоко Т.,Пристай В.(18),Панчук А.,Горбатий Ю.(9),Прошак Р.,  Гринюк Н.,Джус Р.,Горбатий Р. - Француз В.(14), Боронило Р.,Петренко О.,Кріцак В.(8), Осудар А., Дьяконов М.,Кукула В.(12),Кобра І.,Смалюк Д.,Баланик Н.

За 3 місце

Adizero 3:5 Фенікс

Слободян О., Мотака Р.,Бойоко Т.,Пристай В.,Панчук А.,Горбатий Ю.(4),Прошак Р.,  Гринюк Н.(12,17),Джус Р.,Горбатий Р. - Мельничук О.,Третяк, Грицак,Солоненко(2,3,6.), Бойченюк, Максімко, Косар(9), Кащій М.(19),Іванюлик Н. Гопанчук (5,8)

Фінал

Темпо 4:2 Енергія

Француз В.(3), Боронило Р.,Петренко О.,Кріцак В.(8), Осудар А.(2), Дьяконов М.(18),   Кукула В.,Кобра І.,Смалюк Д.,Баланик Н. - Павлюк П., Антоник (8,12), Дмитрів, Березвовський Р., Сліпенький В.(16), Курчій М.(2 ж.к.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити