"Тенісна ракетка Прикарпаття"

25 січня 15:25
Переглядів: 876
Default Image

Протягом тижня, з 17 по 21 січня, Івано-Франківщина втретє приймала на своїх теренах юних тенісистів з різних міст України. Тож Всеукраїнський турнір з тенісу ІІ категорії "Прикарпатська ракетка" по праву можна вважати традиційним. Організатором таких змагань також незмінно залишається тенісний клуб "Ліма".

Оскільки турнір є зимовий, то відповідно тенісні баталії проходять в закритому приміщенні.

"Дуже приємно, що Прикарпатський національний університет пішов нам на зустріч, надавши спортивний зал для проведення тенісного турніру. Цей важливий організаційний момент дозволив нам повноцінно провести змагання, не ухиляючись від планів. А всі учасники залишилися задоволені як хорошою організацією, так і, сподіваюся, своїми виступами", - розповів виконавчий директор обласної федерації тенісу Юрій Труш.

Радує також той факт, що івано-франківська область, тенісний клуб "Ліма" зокрема, сьогодні перебуває на лідируючих ролях в західному регіоні та конкурує навіть з такими тенісними центрами як Харків, Одеса і Донецьк. Підтвердженням цих слів стали результати учасників тенісних перегонів.

Так, серед переможців та призерів турніру були вихованці тенісного клубу "Ліма" Владислав Крамаров, Катерина Сімонович, Олександра Арсен, Ганна Павлюк, а також Роман Бойчук, Микола Васков (Коломийська ДЮСШ), Олена Сазонтова (м. Одеса), Ярослав Сокирко (м. львів), Наталія Боболь, Євген Січка (м. Ужгород).

Такий турнір став для деяких гравців одним з етапів підготовки до європейських змагань. А для більшості тенісистів з різних регіонів він допоміг визначити свої слабкі та сильні сторони, а також, безперечно, підвищити ігрову майстерність.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: