Тенісні корти за півтора мільйона гривень збудують у Коломиї

03 серпня 14:00
Переглядів: 600
теніс

У Коломиї збудують тенісні корти за півтора мільйона гривень. Кошти на це виділила міська рада 20 липня на останній сесії.

Капітальний ремонт робитиме запорізький підприємець Володимир Коверя. Досвід роботи його компанії – 20 років. Тенісні корти за міжнародними стандартами будівельник звів у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Запоріжжі, інформує Коломия Сьогодні.

Всі деталі капремонту коломийських кортів із будівельником обговорює секретар міської ради Любомир Жупанський. З робочим візитом чиновник перебуває в Запоріжжі і до кінця дня має укласти договір про співпрацю.

На разі відомо, що на території старих кортів буде 5-ть нових, розміром 18 на 36 метрів. Усі корти з професійним покриттям «тенісит». За словами Любомира Жупанського, корти в місті зводитимуть з «нуля», бо ті що є, збудовані без дренажних систем і відповідного покриття. 

«На один корт потрібно 10-14 робочих днів. Тобто, усі 5-ть, запорізька фірма зробить уже цього року. Обіцяють до початку жовтня. І вже сміло можна говорити, що скоро Коломия прийматиме міжнародні тенісні змагання, яких у нас ніколи не було. Це нові можливості для наших спортсменів та нові інвестиції для нашого міста», – зазначає телефоном Любомир Жупанський.

До будівництва запорізький підприємець приступить уже з середини серпня. На початкові роботи з бюджету міста буде виділено аванс – півмільйона гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: