Тенісистка Соломія Братейко – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками березня

17 квітня 15:22
Переглядів: 708
Братейко

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками березня 2018 року майстра спорту України міжнародного класу з настільного тенісу Соломію Братейко.

Це почесне звання Соломія отримала завдяки перемозі у парному розряді з представницею Польщі на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив з 8 до 11 березня в Мінську (Білорусія). Відзнак на такому рівні українські майстри пінг-понгу не завойовували давно, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Вітаємо Соломію та її тренера Ві́ктора Дідуха. Незабаром відбудеться урочисте нагородження.

Довідка

Братейко Соломія Володимирівна народилася 24 лютого 1999 року в селі Андріївка, Львівської області Буського району.

Тенісом настільним почала займатися з 5 років у тренера-викладача СДЮШОР «Прудкий м’яч» Дідуха Ігоря Володимировича в селі Андріївці. Також з нею займався його син Дідух Віктор Ігорович.

Згодом почала їздити на тренування до Львова на основну базу СДЮШОР «Прудкий м’яч» до тренера-викладача Шацького Миколи Миколайовича. В 10-11 років вперше виграла чемпіонат Львівської області. З появою СК «ЛІРС» у віці 12 років переїхала жити в місто Жовква та під керівництвом тренерів-викладачів Карликової Марії Олегівної та Бучацького Сергія Миколайовича у віці 14 років виграла чемпіонат України по кадетах, ТОП-16.

Неодноразово займала перше місце на міжнародному турнірі «LIRS-OPEN» та «Кубок Анатолія Строкатова». Після того ставала чемпіонкою України по юніорах та молоді. Також зайняла друге місце на Чемпіонаті України серед дорослих 27.02-03.03.2018р. м.Чернігові поступивши лише Песоцькій Ріті, яка була учасницею останніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. На цих же змаганнях посіла І місце в жіночій парі та перше місце в змішаній парі. Була призеркою на міжнародному турнірі в Польші, Чехії та Словаччині.

Тренер: Віктор Дідух – Чемпіон Літніх Паралімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро. Майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу.

Чемпіон Європи 2015 року. Багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів 2016 року. Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: