Тенісисти з Івано-Франківська і Городенки стали чемпіонами Калуша

07 червня 12:48
Переглядів: 397
настільний теніс

1 червня у спортзалі ФСК «Нафтохімік» пройшов перший відкритий чемпіонат міста Калуша з настільного тенісу серед дітей 2000 року народження і молодших. У змаганнях, зорганізованих при підтримці ТОВ «Карпатнафтохім» і Калуського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківська, Городенки, Тисмениці, Тлумача, Коломиї та Калуша, всього - 25 хлопчиків та чотири дівчини.

З-поміж учасників чемпіонату калуські тенісисти були найменш досвідченими, адже секція настільного тенісу запрацювала у ДЮСШ фізкультурно-спортивного клубу «Нафтохімік» тільки з жовтня минулого року. Виявив бажання долучитися до відновлення розвитку дитячого настільного тенісу в Калуші кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин, якому посприяло в цьому керівництво ТОВ «Карпатнафтохім».

Зрозуміло, що вихованцям Івана Тимчишина змагатися на рівних зі своїми ровесниками з інших міст, які постійно займаються настільним тенісом уже впродовж двох-чотирьох років, було непросто. І все ж калушанин Дмитро Сидорів спромігся вибороти третє призове місце у відкритому чемпіонаті міста з настільного тенісу серед хлопчиків 2003 року народження і молодших, поступившись тільки своїм суперникам з Івано-Франківська Михайлові Мацуку (2 місце) і Петрові Середюку (1 місце).

Переможцем турніру серед хлопчиків 2000-2002 років народження став Андрій Гайдич з Городенки, його земляк Василь Липчук посів третє місце, а друге місце виборов Василь Сташко з Тисмениці.

У змаганнях серед дівчат не було рівних Анні Улізко з Івано-Франківська, Ірина Джус з обласного центру посіла друге місце, а третє дісталося вихованці Тисменицької ДЮСШ Ірині Предко.

Всі переможці і призери відкритого чемпіонату міста Калуша з настільного тенісу серед дітей були відзначені грамотами і грошовими преміями від ФСК «Нафтохімік» об'єднаного профкому «ЛУКОР - «Карпатнафтохім», а гравці, які найбільш сподобались глядачам, та проявили волю до перемоги, отримали в нагороду футболки від Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: