Тенісисти зі всієї України визначали наймайстерніших на турнірі у Львові

27 липня 21:00
Переглядів: 719
теніс

У місті завершився Всеукраїнський турнір першої національної категорії – відкритий чемпіонат Львова. Боротьба звела на кортах майстрів ракетки у 2-х вікових категоріях: до 16-ти років та дорослих спортсменів. Окрім того, паралельно триває регіональний турнір серед дітей до 10 років.

Загалом своє право на перемогу на обох стартах доводила майже сотня атлетів. А це представники 17 міст України та ще один закордонний гість.

У фінальній дуелі серед дівчат віч-на-віч зійшлися 2 львів’янки. У першому сеті Каріна Чад на одному подиху здолала суперницю – 6:0. У наступному Ольга Ковпак наступала на п’яти, але наздогнати візаві так і не змогла. 6:4 – на користь Каріни.

Відтак перемогу у категорії до 16-ти років святкує Чад. Зізнається: найскладнішим для неї був півфінальний раунд. А от вирішальний забрав не надто багато сил. Каріна каже: «Мені здається, що цю суперницю треба поганяти по корту, тоді вона більше помиляється. Якщо говорити про козирі Ольги, то в неї сильний прийом».

Натомість Ольга Ковпак зазначає: «Усі ігри на цьому турнірі мені дуже добре йшли, я не переживала, все вдавалось. Суперниця була зручна. Я не вважаю, що вона зробила щось таке нереальне, її можна було обігрувати. Каріна теж робила багато помилок, але я її перевершила в кількості хиб».

Одним із найзапекліших виявився поєдинок за перше місце серед дорослих чоловіків. У ньому тенісист із Росії Давуд Аміров взяв гору над українцем Артемом Тумаковим – 6:4, 7:6.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: