"Тепловик-Прикарпаття" дотиснув ФК "Калуш"

07 березня 21:10
Переглядів: 230
Тепловик

Сьогодні свій черговий товариський поєдинок провів професійний "Тепловик-Прикарпаття". На запасному полі МЦС "Рух" франківці зустрічались з другою командою обласного чемпіонату ФК "Калуш".

У першому таймі гра проходила без особливих моментів, допоки захисники гостей у карному майдачнику не "завалили" кращого бомбардира "Прикарпаття" Ігоря Худоб'яка. Вирок реалізував Володимир Боришкевич, що грамотно переграв Кузіва - 1:0. До кінця тайму калушани додали обертів і навіть могли зрівняти рахунок, та Плетеницький на пару зі стійкою відстояли "на сухо". Другий тайм також не подарував град гольових епізодів, та в середині другої половини зустрічі Олег Веприк змусив помилитись оборонців "Калуша" та провів свій перший м'яч у футболці "Прикарпаття" - 2:0. Більше команди не забивали, хоча перед самісіньким свистком Роман Дитко після подачі з кутового пробив трохи вище воріт.

Товариський матч
07.03.2017 (вівторок)
Запасні поля МЦС "Рух" (м. Івано-Франківськ), 16:30
"Тепловик-Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ФК "Калуш" 2:0 (1:0)
Голи: Боришкевич, пен, Веприк
"Тепловик-Прикарпаття" (стартовий склад): Плетенецький, Француз, Приймак, Бочкур, Бойко, Оринчак, Януш, Боршкевич, Гуменюк, Вацеба, І. Худоб'як.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: