Теребовля на спорт виділила два мільйони!

08 вересня 14:00
Переглядів: 170
Спорт

У Теребовлі в пошані спорт. На минулому тижні відкрили боксерський клуб "Характерник", а на міському стадіоні "Колос" — два спортивні майданчики зі штучним покриттям:  один — для міні-футболу, інший — комплексний — для волейболу і тенісу.

Боксерський клуб у Теребовлі засновано 2015 року в одному з підвальних приміщень Теребовлянської ЗОШ №1. Функціонував на громадських засадах, а нині він оновлений та офіційно відкритий, має добру спортивну передісторію. Ще з середини минулого століття м. Теребовля та смт Микулинці були лідерами Тернопільської області у боксерському спорті. В боксерську історію Теребовлі записано імена відмінних боксерів: Петра Бочинського, Ігоря Марциніва, Віктора Козачка, Богдана Труся, Віталія Москви. Останній сьогодні є тренером клубу "Характерник", до якого входять вихованці різного віку в різні вікові групи (починаючи з 6 років і закінчуючи 30-ма).

Міський голова Теребовлі Сергій Поперечний на відкритті боксерського клубу розповів, як влада допомагає розвитку спорту: "Цього року виділили на розвиток спорту 2 млн. гривень і, як усі ви бачите, використовуємо їх на благо молодих спортсменів, у тому числі й боксерів. Вам, боксери, я побажаю витримки, бути патріотами, справжніми теребовлянцями, захищати честь міста та району не лише в області, а й в Україні та за кордоном".

Голова обласної федерації боксу Євген Степанов привітав молодих боксерів з обновкою: "Хочу подякувати голові міста, волонтерам і всім, хто долучився до відкриття цього клубу. А ви, молоді спортсмени, не дивіться, що ваш маленький зал знаходиться у підвальному приміщенні. З таких тренувальних залів вийшов не один наш боксер зі світовим іменем, наприклад, дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко та багато інших. Боксерам-вихованцям клубу бажаю вдалих поєдинків, умілих, нетравматичних, щоб ви завжди пам’ятали, чию честь захищаєте, щоб славили свій рідний край на весь світ!".

Офіційно відкрити клуб та перерізати стрічку було запрошено головних спонсорів, зачинателів та ідейних натхненників цієї справи: голову міста Сергія Поперечного, голову обласної федерації спорту Євгена Степанова, волонтера та громадського діяча Михайла Самця. Після освячення нової боксерської зали відбувся показовий бій пари боксерів зі старшої групи. Зрозуміло, у ньому не було переможця, бій закінчився дружніми обіймами суперників.

Як повідомив тренер Віталій Москва, на сьогоднішній день у клубі займається 60 чоловік.

Далі свято плавно перейшло на стадіон "Колос", де урочисто відкрили два по-новому облаштованих спортивних майданчики. Юні спортсмени одразу його випробували і були задоволені якістю.

Залишається сподіватись, що нові спортивні об’єкти будуть слугувати громаді Теребовлі, підростаючому поколінню, яке зростатиме здоровим та мужнім.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: