Тернопіль - Гірник. Анонс матчу

17 квітня 13:02
Переглядів: 143
Тернопіль

ФК Тернопіль 14:00 Гірник

Тернопіль. Центральний міський стадіон

Головний арбітр: Олександр Шандор (Львів)

Асистенти: Олег Найко (Чернівці), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)

Дискваліфіковані: Богданов ("Тернопіль")

Травмовані: Дубчак, Чорний - Сантрапинських, Даудов, Чечеленко, Ситник

У чемпіонаті настав той час, коли результат багатьма ставиться на перше місце, обходячи красу гри. Почасти це видно вже за результатами матчів: якщо сьогодні в Тернополі буде забито не більше одного м'яча, то дивізіон повторить встановлений минулого тижня антирекорд загальної результативності, який дорівнює всього дев'яти голам на сім ігор.

Вчорашня перемога "Сум" ускладнила поточне становище тернополян: відтепер саме вони (без урахування "Ниви", яка знялася) замикають таблицю дивізіону, тому очки колективу Василя Івегеша потрібні як повітря і за всяку ціну. У попередніх іграх "студенти" вже показували, що готові використовувати всю наявну в арсеналі зброю аж до засушування гри. Головною складністю для господарів можуть виявитися кадрові проблеми: Дубчак і Чорний на лікарняному, а Богданов відбуває дискваліфікацію. Правда, повернеться у стрій Соколовський, який пропускав попередній поєдинок через одноматчевий штрафу.

У "Гірника" труднощів зі складом не менше. Сантрапинських, Даудов, Чечеленко, Ситник (три з них - гравці групи атаки) знаходяться у клубному лазареті, Нудний ще не провів жодного матчу навесні. Втім, головною перевагою криворіжців весняного зразка є довжина лави запасних: зараз у Геннадія Приходька є ким замінити відсутніх в порівнянні навіть з осінню.

Одним з аргументів за можливу нічию може служити статистика протистояння опонентів. Три з п'яти очних матчів суперників завершувалися мироою, так само як і поєдинок першого кола. Дивуватися цьому не варто: "Тернопіль" споконвіку грає більше в оборонний футбол, так само як і "Гірник" часто діє методично, приділяючи уваги більше обороні, аніж атаці

Історія протистояння. 5 матчів: +1=3-1; 7:6.

З них - на полі "Тернополя". 2 матчі: +1=0-1; 4:3.

Матч першого кола: "Гірник" - "Тернопіль" 1:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: