Тернопіль хоче прийняти матчі збірної та єврокубків

11 червня 18:57
Переглядів: 343
нива

Тернопільський міський стадіон незабаром може прийняти матчі збірної України та навіть єврокубків.

Принаймні, наш стадіон входить у заявку країни, що подана до УЄФА. Інформацію про те, що міський стадіон може приймати матчі такого рівня, нещодавно поширив Григорій Суркіс – віце-президент УЄФА та екс-керівник українського футболу. Наша футбольна арена стала в один ряд з такими стадіонами, як "Львів-Арена", "Дніпро-Арена" у Дніпропетровську та "Олімпійський" у Києві.

Зважаючи на важку ситуацію у східних областях України, тамтешні команди не матимуть змоги проводити матчі міжнародного рівня на своїх стадіонах. Відтак, керівництву Федерації футболу України доведеться шукати цим командам нові арени. Однією з таких і може стати стадіон у Тернополі. Власне, як повідомили у КП "Тернопільський міський стадіон", до керівництва футбольної арени з відповідними пропозиціями ще не зверталися.

- Поки до нас не надходило офіційних звернень від Федерації футболу чи інших органів, - каже інженер стадіону пан Володимир. – Зараз важко коментувати, чи зможе наш стадіон прийняти матчі такого рівня.

За словами працівника "Тернопільського міського стадіону", споруду спочатку має оглянути спеціальна комісія.

- Коли комісія прийме відповідне рішення, тоді можна буде говорити про статус нашого стадіону, - додає чоловік. – А також матчі якого саме рівня він зможе прийняти.

Нагадаємо, що остання реконструкція міського стадіону розпочалася у 2009 році, а закінчилася у травні 2012-го. Тоді наш стадіон розглядали, як можливу базу для підготовки однієї з команд "Євро-2012". Вмістимість стадіону після реконструкції - 15 150 глядачів. Минулого року на міському проходили матчі жіночої збірної України з футболу віком до 17-ти років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: