Тернопіль прийме перший в Україні чемпіонат аквабайків

03 серпня 13:04
Переглядів: 322
300х300

Перший в Україні чемпіонат зі змагань аквабайків відбудеться 24-25 серпня на тернопільському ставі.

Попередньо участь у заході візьмуть більше 20 учасників з усіх куточків України.

— Чемпіонат України з аквабайку проводиться вперше, — відзначив Сергій Вишневський, головний суддя змагань. — Не випадково місцем проведення вибрали саме Тернопіль, адже у місті цього року відбудеться чемпіонат Світу із водно-моторного спорту.

Учасники змагань будуть поділені на три категорії — юніори (до 16 років), чоловіки і жінки.

— Змагання проводитимуться у три етапи — кільцева гонка, слалом і фрістайл, — зауважує суддя. — Відтак ми вибиратимемо кращого у кожній із категорій та визначимо за підсумками трьох етапів абсолютного чемпіона.

Організатори змагань зауважують, що учасником чемпіонату може стати кожен бажаючий спортсмен, який має водний мотоцикл, досвід у змаганнях та навики управління аквабайком.

— Вікових обмежень для учасників змагань у нас немає, — каже пан Сергій. — Сьогодні відомо, що участь у чемпіонаті візьмуть більше 20 осіб із Донецька, Києва, Одеси, Черкас, Макіївки, Криму, Білої Церкви, Кам’янця-Подільського, Чернівців. До речі, аквабайк — загальна назва кількох технічних дисциплін водно-моторного спорту пов'язаних з гонками на гідроциклах (водних мотоциклах).

Організатором змагань є Національна федерація водно-моторного спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: