Тернопільська "Галичанка" провела збори у Болгарії і готується до турніру у Нідерландах

17 липня 17:08
Переглядів: 266
галичанка

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк захищатиме честь свого вузу на Європейських студентських іграх в Роттердамі, які відбудуться в серпні. У зв’язку з цим команда набагато раніше інших розпочала підготовку до сезону. Про це прес-службі ФВУ розповів головний тренер тернопільчанок Андрій Романович.

— Підготовку ми розпочали ще 21 червня в Болгарії, де провели 11-денний втягуючий збір, — зазначив Андрій Васильович. — Зараз працюємо в рідному місті у складі п’ятнадцяти гравців. Після студентських ігор наприкінці серпня ми плануємо провести в Тернополі перший турнір пам’яті колишнього ректору ТНЕУ Сергія Ілліча Юрія. В змаганнях братимуть участь чотири команди. Хотілось би бачити серед учасників іноземні команди, але не знаю, матимуть вони таке бажання, чи ні, враховуючи ситуацію в Україні. Розраховуємо, що цій турнір стане традиційним.

— Які кадрові зміни відбулися в команді?

— Залишила колектив Ольга Фарісєєва, у якої закінчився контракт. Але повернулася в Галичанку Юлія Палій, яка закрила цю ж позицію.

— Чи плануєте підсилюватися?

— Поки що ні, адже бюджет у нас залишився на тому ж рівні. З фінансуванням все стабільно та надійно. Якщо керівництво ставитиме більш високі задачі, і для цього будуть кошти, то запрошувати ми будемо тільки досвідченими гравцями.

— Коротенько про підсумки минулого сезону…

— Задачу, яка була поставлена, ми виконали. Наприкінці чемпіонату команда провела ряд успішних матчів, навіть Хімік вдома перемогли. Власне цього я і очікував — зрілу гру ми можемо показувати поки що епізодично. Зараз стоїть задача стабілізувати гру на цьому рівні, що вже говорило б про певний рівень майстерності. В цілому молоді волейболістки поступово крокують вперед, що не може не радувати, адже на місці ми не тупцюємо.

— Зараз складно говорити, яким буде майбутній чемпіонат, але на що може розраховувати Галичанка у нинішньому складі?

— Якщо у суперників все залишиться на тих же місцях, то ставитимемо задачу боротися за медалі. Ми повинні рухатися вперед.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: