Тернопільська "Нива" матиме нову домівку – одну з найбільших спортбаз на заході України

02 квітня 17:12
Переглядів: 374
Дмитро Андрієшин
Останні роботи з реконструкції відбуваються у тернопільському спорткомплексі «Ватра», після чого єдина в області професійна футбольна команда «Нива» зможе повноцінно жити і тренуватися у модерній спортивній базі.

У новому спорткомплексі має бути розміщено два поля, спортзал, роздягальні, душові, басейн, кімнати готельного типу на інше. Про це розповів під час зустрічі новообраний директор тернопільської «Ниви» Дмитро Андрієшин.

— Так склалося історично, що ми мали власну спортивну базу у Великих Гаях, де проводили тренування. На заміну їй прийде спортивний комплекс «Ватра», який буде повністю функціонувати. Там зможуть пригідно тренуватися не тільки хлопці з нашої спортивної команди, але й дітлахи. Спортивний зал вже повністю обладнаний, а басейн перебуває на стадії реконструкції. Два футбольних поля вже було засіяно газон, тож через кілька місяців поле буде готове до тренувального процесу. Наші футболісти з для на день там мешкатимуть, — наголосив Дмитро Андрієшин.

Директор підмітив, що цьогоріч «Нива» може похвалитися не тільки новим помешканням, але й корисними угодами.

— Недавно ми продовжили договір про співпрацю з дитячо-юнацьким футбольним клубом «Чемпіон», керівником якого я також продовжую бути. Саме тому ФК «Нива» має власну дитячу школу. Сумісними стараннями ми очікуємо вийти на більш професійний рівень. Варто зазначити, що цьогоріч ми розпочали набір дівчат до дитячого клубу. Майбутніми нашими завданнями є сприяння діяльності в області не лише дитячого, але й ветеранського футболу. Як ми знаємо,  «Нива» завжди пишалася своїми ветеранами, які систематично брали та беруть участь у різноманітних турнірах, — розповів новоспечений директор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: