Тернопільське "Свято Зими" цього року буде спортивним і мистецьким

10 лютого 20:00
Переглядів: 152
Хокей

Цьогоріч Тернопіль вшановуватиме зиму в парку імені Тараса Шевченка, у суботу, 11 лютого. Улюблене багатьма тернополянами традиційне «Свято Зими» цього року буде спортивно-мистецьким і розпочнеться з 10 години. У програмі передбачено конкурси на кращу снігову скульптуру, міський турнір з хокею, що відбудеться на водоймі біля острівця «Чайка», на схилах біля готелю «Тернопіль» змагатимуться сноубордисти та лижники. Чекають на тернополян та гостей міста також показові виступи пара планеристів: з 10 години серед двадцяти учасників із Західного регіону розпочнуться змагання з точності приземлення на лід.

Щодо спортивних заходів для юних тернополян, то з 12 години на острівці Чайка відбудуться «Дитячі забави», до участі в яких організатори - Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення - запрошує батьків та дітей віком 4-16 років. На наймолодших шанувальників зимових спортивних випробувань чекають перегони на санчатах; спортивні естафети з елементами зимових видів спорту; зимові ігри; хокей без ковзанів. Всі учасники змагань будуть нагороджені подарунками від партнерів дійства: ТМ «Ласунка», магазинів спортивного одягу для всієї сім’ї «Спортландія», ТМ «Микулинецькі напої» та Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

З 13 години на набережній гратиме Муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі», з 14 години розпочнеться театралізоване дійство зустрічі зими з весною, виступатимуть обрядові фольклорні колективи, юні співаки та ансамблі, учасники команд КВК, тернопільські виконавці, проходитимуть ігри та конкурси. А з 19 годині  на Театральному майдані виступатимуть українські гурти - «Тінь сонця» та інші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: