Тернопільські боксери привозять золото, але не мають можливості повноцінно реалізувати себе через ситуацію в Україні

02 червня 22:22
Переглядів: 194
бокс

Нещодавно у місті Лева пройшов змішаний турнір з боксу та ММА – боїв без правил, присвячений Дню Героїв. У боях стінка на стінку зійшлися Збірна України, до якої увійшли наші тернопільські боксери, та збірна Львова. Організаторами боїв виступили президент федерації ММА та президент федерації боксу у Львівській області.

Тернопільські бійці Ігор та Василь Худзіки приймали участь лише у боях з боксу, адже бої без правил у Тернополі не практикуються. До рідного міста хлопці приїхали з золотом, отримавши перше місце у своїй категорії: Ігор – вагова категорія +69, та Василь − +81.

Для тернопільських бійців, ця перемога далася без особливих зусиль, адже вони, боксери з великим досвідом. За плечима Василя призові місця на Кубку України з боксу, Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років, турнірі «Найсильніших боксерів України» та інших змаганнях. Ігор став переможцем у Міжнародному турнірі з боксу присвяченому пам’яті М. І. Кузнецова, також є призером турніру «Олімпійська надія».

Тернопільські боксери звісно ж що задоволені своїм результатом та хочуть підкоряти більші вершини, проте поки що не мають такої можливості. «Спорт завжди поєднується з політикою. Тому і тепер через політичну ситуацію в країні відмінено багато турнірів. Зрозуміло, що все робиться заради безпеки спортсменів. Тому ми, аби наші хлопці не втрачали спортивну форму, будемо проводити показові бої для тернополян таким чином залучаючи  нових бійців до такого виду спорту», – розповідає віце-президент Федерації боксу Тернопільської області Євген Стєпанов.

Проте зрозуміло, що змагання світового рівня відміняти ніхто не буде. Так з 16 по 28 серпня 2014 року у місті Нанкін (Китай) пройдуть II літні Юнацькі Олімпійські ігри. Усі цьогорічні призери Чемпіонату світу з боксу серед молоді, який проходив з10 по 25 квітня в Софії (Болгарія), автоматично отримували ліцензії та право їхати на молодіжні Олімпійські ігри.

За результатами цьогорічного молодіжного чемпіонату світу Українська збірна  здобула чотири ліцензії серед чоловіків та одну в жіночих змаганнях. Виборов путівку на цей престижний спортивний форум наш земляк, майстер спорту України міжнародного класу та триразовий чемпіон Європи Віктор Петров.

Зараз наш боксер разом із командою знаходиться у Харкові на зборах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: