Тернопільські чиновники та студенти змагатимуться на турнірі з пейнтболу

10 листопада 18:15
Переглядів: 148
Пейнтбол

За сприянням Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Тернопільський студентський магістрат організовує регіональний турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів та ГО Тернополя, який відбудеться 12 листопада о 12 годині у лісі за головним корпусом ТНЕУ.

У проекті візьме участь понад десять команд з різних молодіжних об’єднань, а також команда із представників ОДА. Захід має на меті знайти найкращих гравців серед молоді в пейнтболі, об’єднати в межах одного активного заходу молодіжних лідерів з тернопільських університетів та громадських організацій, сприяти здоровому фізичному відпочинку та патріотичному вихованню, а також запропонувати альтернативне святкування Дня студента.

Протягом заходу відбудеться інструктаж по поводженню зі зброєю та тренінг по рукопашному бою від партнерів проекту — цивільного корпусу батальйону "АЗОВ".

Переможців очікують цінні призи від генеральних партнерів заходу — магазину військової атрибутики "Патріот" та спортивного магазину "Спортландія".

Координатори проекту — члени Тернопільського студентського магістрату Тетяна Іваніцька та Степан Абрамик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: