Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні

27 травня 14:00
Переглядів: 180
Картинг
Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу, які відбулися вихідними у Файному місті.

Гул моторів та запах пального можна було чути протягом двох днів на картинговій трасі біля Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Саме там  з 18 по 20 травня проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу (IV ранг).

Понад 70 спортсменів віком від 6 років у семи класах: "Піонер-Н-міні" 6-9 років, "Піонер-Н" 9-13 років, "Піонер-Б" 9-13 років, "Кадет" 10-14 років, "Популярний-юнаки" 14-16 років, "125 безкоробка" 12-16 років, "Популярний-125 безкоробка" 16-25 років. Турнір відбувся в дисциплінах "Швидкісне маневрування", "Шоссейно-кільцеві перегони, "Абсолютний залік". Загалом, ганялися за першістю спортсмени з семи областей України, а під час перегонів не меншу хоробрість та нестримність, аніж хлопці, показали і юні картингістки.

— Нині я змагаюся в команді з Хмельниччиниа картингом я займаюся протягом десяти роківВарто мені було почати цікавитися цим видом спортуяк надалі вже не можу відмовитися відньогоКоли сідаю за кермо свого картуні про що інше не хочеться думатияк про швидкісну їздуяка уподібнюється до лету, — поділилася юна картингістка Діана Гречана.

Не менш запальною картингісткою є виявилася і 17-річна Христина Шундаревська зі Стрия.

— У цей спорт привів мене батькоякий раніше займався картингомЗараз він є моїм тренеромтож ми разом їздимо на змаганняУ нашій країні менше дівчатякі займаються картингомпротеце не заважає спортсменкам посідати призові місця на змаганняхЩодо менето я вже ємайстринею автоспорту та чемпіонкою України, — поділилася дівчина.

Два фінальних заїзди для команд, на щастя, пройшли без особливих пригод. Після останньої гонки, яка завершилася у неділю після 14 години, відбулося підбиття підсумків змагань та нагородження переможців кубками, грамотами й медалями. У підсумку змагань перше місце посіла команда Волині, друге – Чернівецької, а команда з Тернополя опинилася на третій переможній сходинці. Загалом, цього дня картингістам з різних областей країни було вручено 99 медалей.

— Сьогодні насамперед хочу відзначити тещо у змаганні взяли участь навіть наймолодшікартингістипочинаючи з 6-річного вікуякі показали хоробрістьне меншуаніж старшіспортсмениПриємнущо на нашій трасі змагалися спортсмени не тільки з областіале й з іншихміст і навіть селищЧекатимемо спортсменів у нас і наступного року— підсумував змаганняголова колегії спортивних комісарів Іван Кіяниченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: