Тернопільські студенти представлятимуть Україну на ХХVІІ Всесвітній Літній Універсіаді

04 липня 21:42
Переглядів: 730
олімпійський фестиваль

З 6 по 17 липня проходитиме одна із наймаштабніших подій у спортивному житті планети – ХХVІІ Всесвітня Літня Універсіада. Цього року цей захід відбуватиметься в найпівнічнішому місті серед столиць літніх Універсіад (55 47') – в місті Казань (Російська Федерація, Республіка Татарстан). Це є дуже символічним, якщо враховувати те, що у 2014 році в Росії, в місті Сочі, будуть проходити ХХVІІ Зимові Олімпійські ігри.

Вперше в історії ігор до спортивної програми Універсіади ввійшли зразу 27 видів спорту. Це 13 обов’язкових: легка атлетика, баскетбол, фехтування, футбол, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, плавання, стрибки у воду, водне поло, настільний теніс, теніс і волейбол. Казань запропонувала для включення в спортивну програму рекордне число додаткових видів спорту – 14 : бокс, стрільба, синхронне плавання, академічна веслування, веслування на байдарках та каное, самбо, боротьба на поясах, шахи, важка атлетика, регбі-7, хокей на траві, бадмінтон, пляжний волейбол. 5 видів вперше в історії включені у програму Всесвітньої Універсіади, а саме регбі-7, боротьба на поясах, самбо, синхронне плавання та бокс. В Казані буде розігруватися рекордна кількість медалей – понад 300 комплектів. Всесвітня літня Універсіада цього року збере більше 13 тисяч спортсменів із 132 країн-учасниць.

Україну на ХХVІІ Всесвітній Літній Універсіаді у місті Казань представлятимуть 370 спортсменів із 65 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які братимуть участь у змаганнях з 25 видів спорту.

У складі збірної команди України боротися за золоті нагороди поїде 21 спортсмен від Тернопільської області. Серед них студенти Тернопільського національного економічного університету Сергій Телешко (баскетбол), Марина Лівач (вільна боротьба), Олександр Шишлан та Сергій Северин (греко-римська боротьба), Михайло Ілитчук, Олена Куницька, Марія Остап’юк (самбо), Марія Хлян (важка атлетика), Андрій Бурдун, Микола Картошкін, Андрій Колесник, Шушана Гевондян (дзюдо), Артем Казбан, Денис Тесленко, Іван Стребков, Наталія Лупу, Ганна Тітімець, Ольга Скрипак, Ганна Князєва (легка атлетика), Олена Кривицька (фехтування), Ольга Калініна (шахи).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: