Тернопільський "Агрон" поступився в фіналу Різдвяного кубка

06 січня 11:41
Переглядів: 129
футзал

Агрон-Королівський смак» – «Вентс» – 3:4 (1:1)

Арбітри: Бондарь, В. Папірович

Голи: Пліс (2), Паперовський (45, 53) – Побережник (13), Святий (53, 54), Бондар (54)

«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Костів, Паперовський, Карпа, Пліс, Беркита, Данилюк, Цінчик, Даньків, Мещишин, Юрчак

«Вентс»: Матусов, Балістовський, Святий, Діброва, Стасюк, Бондар, Дикий, Побережник, Гнідий, Тавратов, Боца, Чутченко

Попередження: Мещишин (8), Костів (30) – Боца (15), Діброва (42)

Фінальний поєдинок змагань, у якому зустрічалися «Агрон-Королівський смак» та «Вентс» без перебільшення став справжньою окрасою турніру. Забігаючи наперед відзначу, що обидві команди подарували багаточисленним вболівальникам справжнє видовище, яке тримало у напрузі до самісінької фінальної сирени.

Активніше розпочали господарі. Пліс чудово зіграв на підборі, і розкішним ударом з-за меж карного майданчику поцілив точнісінько у праву «дев’ятку», не залишивши Матусову жодних шансів – 1:0. Підопічні Миколи Сохорука не опустили руки, і вже через декілька хвилин змогли відновити паритет. Це Побережник наважився на удар з гострого кута, і сфера після рикошету від Бритковського залетіла у сітку – 1:1. Тернополяни активізувалися, і могли відразу вийти вперед у рахунку. Беркита прицільним ударом зльоту у нижній кут замикав скидку Пліса, проте за гостей в цьому епізоді зіграла стійка.

З перших хвилин другого тайму команда із Тернополя заволоділа ініціативою, і забитий м’яч не змусив на себе довго чекати. Паперовський відгукнувся на зразкову передачу Даньківа у центр карного майданчика, і потужним ударом зльоту поцілив точнісінько у лівий верхній кут – 2:1. «Вентс» пішов ва-банк, перейшовши на гру з п’ятим польовим гравцем. Ця тактика не принесла жодних дивідендів, навпаки Паперовський влучно пробив по незахищених воротах після помилки гостей при грі у захисті, зробивши перевагу тернополян ще більш відчутнішою – 3:1. Здавалося, що перемога вже нікуди не дінеться із рук (точніше із ніг – прим. автора) гравців «Агрону-Королівського смаку», однак зовсім по-іншому думали підопічні Миколи Сохорука, які, забігаючи наперед, проявили неймовірний характер та волю до перемоги. Спочатку Святий вдало зіграв на добиванні після удару Бондаря, скоротивши розрив до мінімуму – 3:2. Через декілька секунд невтомний Святий потужним ударом в праву «дев’ятку» замкнув чудову скидку Дикого, відродивши інтригу в цій зустрічі – 3:3. І це ще було не все! Своє вагоме бомбардирське слово сказав Сергій Бондар, який прицільним ударом з гострого кута за 6 (!) секунд до фінальної сирени приніс своїй команді таку бажану перемогу з рахунком 4:3, а з нею і почесне ім’я чемпіона наших змагань!

Після того, коли пил баталій на майданчику згас, відбулася яскрава церемонія нагородження, в ході якої було нагороджено переможців та призерів змагань, а також кращих у індивідуальних номінаціях:

«Кращий воротар турніру»: Владислав Бритковський («Агрон-Королівський смак»)

«Кращий універсальний гравець турніру»: Артем Гончарук («Епіцентр-К»)

 «Кращий молодий талант турніру»: Ігор Бабій («Динамо-УМВС»)

«Кращий бомбардир турніру»: Дмитро Святий («Вентс»)

«Кращий гравець турніру»: Дмитро Матусов («Вентс»)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: