Тернопільський "Колос" у Ворохті – кращий

30 жовтня 14:30
Переглядів: 311
Колос

Нещодавно ми розповідали про успішний виступ збірної фізкультурників Тернопільщини у Ворохті Івано-Франківської області під час Всеукраїнських змагань керівників організацій ВФСТ «Колос» агропромислового комплексу України. А прийняте кілька днів тому рішення президії всеукраїнського товариства лише підтвердило це повідомлення. 

Саме наші земляки, очолювані головою обласного ФСТ «Колос», почесним працівником фізичної культури і спорту України Георгієм Гунтіком, невдовзі, вперше за історію цих традиційних стартів, отримають кубок за командну звитягу. Суперечка в чотирьох популярних не лише в селах, але й у містах видах спорту принесла колективу наших земляків у складі Григорія Ямчука, Ігоря Кульки, Володимира Стирчака, Антона Кузика, Ростислава Чиряка, Анатолія Яцини і Вадима Драгана чемпіонський титул у турнірі з міні-футболу, «срібло» голови Монастириського районного ФСТ «Колос» Миколи Хомецького в шашках і «бронзу» директора обласної ДЮСШ «Колос» Миколи Ситарчука в більярді. Оскільки ж загальний залік проводився за трьома видами, навіть не було потреби враховувати не надто вдалий виступ серед майстрів малої ракетки Ігоря Трояна, якому вже на початковій стадії не пощастило потрапити на одного із фаворитів змагань.

Адже троє призових місць, так би мовити, автоматично вберегли від переслідування головних конкурентів із Запорізької області, які до тотожних «золота» і «срібла» більше шостої позиції в турнірі з міні-футболу не змогли  нічого додати.

Не може не викликати поваги і підсумковий результат сільських фізкультурників Донецької області. Навіть не маючи можливості через відомі причини задіяти всіх кращих, зуміли фінішувати третіми серед більшості інших збірних керівників товариства.

На фото: чемпіони-футболісти Антон КУЗИК, Григорій ЯМЧУК, Ростислав ЧИРЯК, Анатолій ЯЦИНА, Ігор КУЛЬКА, Володимир СТИРЧАК, Вадим ДРАГАН найбільше долучилися і до командної перемоги збірної Тернопільщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: