Тернопільський санкар-олімпієць у гаражі власноруч зібрав сани до змагань у Пхьончхані

16 лютого 11:35
Переглядів: 341
Мандзій

Український санкар Андрій Мандзій, який став відомим після курйозного випадку на Олімпійських іграх в Пхьончхані, заявив, що свої сани до цих міжнародних змагань він власноруч майстрував у гаражі. 

«Це не міф, сани роблю вдома у гаражі, як видно на фото, на них і стартував на Олімпійських іграх. Від Федерації отримав полози – 1200 євро, кронштейни – 290 євро, 2 пари гумок по 30 євро – 60 євро. Торішні сани збирав повністю за свій рахунок», – зазначив Мандзій.

Свої слова спортсмен адресував міністру спорту України Ігору Жданову, який раніше, відповідаючи на критику журналістів та коментаторів цьогорічної зимової Олімпіади, опублікував документи із переліком обладнання, інвентарю та екіпіровки, які придбали для спортсменів-зимників під час підготовки до Пхьончхану-2018.

Загальна сума закупівель за 2017 рік склала близько 20 млн грн. Міністр відзначив, що саночникам спорядження закупили на майже 1 млн грн.

«Дуже дивно чути неправдиві заяви в ефірах українських телеканалів про те, що держава й Міністерство спорту нібито нічим не допомагає санному спорту, а спортсменам начебто доводиться збирати свої сани з металобрухту в гаражах. Це не відповідає дійсності», – написав у Facebook Жданов.

Пізніше, побачивши коментар Мандзія, Ігор Жданов та його радник Павло Булгак пообіцяли розібратися в ситуації та покарати винних.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: