Тернопільський тенісист поїде на фінальні змагання у Київ

24 травня 14:21
Переглядів: 418
настільний теніс

У спортивному залі ЗСШ №19 міста Тернополя відбувся ІІ етап змагань з настільного тенісу серед працівників філій та підприємств Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Цей турнір був відбірковим серед команд філій Західної зони Концерну РРТ. Участь у ньому взяли 18 тенісистів-аматорів із Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Спортсмени змагались за нагороди та шість путівок для участі в фіналі, який в листопаді пройде у Києві з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

В урочистому відкритті змагань взяли участь в.о. генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Костянтин Захаренко, директори та голови первинних профспілкових організацій філій Концерну РРТ Західного регіону.

Внаслідок напружених дводенних ігор спочатку у підгрупах, а потім у фінальній частині переможцями стали: Сергій Свідерський (інженер ІІ категорії Тернопільської філії Концерну РРТ), Віталій Фесун (інженер ІІ категорії Львівської філії Концерну РРТ) та Микола Забєгалов (провідний інженер Хмельницької філії Концерну РРТ). Право виступати у фінальній частині змагань вибороли також Анатолій Орєхов та Михайло Кащій з Івано-Франківська і Сергій Харітонов з Чернівців.

На фото: переможець змагань Сергій Свідерський в момент гри.

У неофіційному загальнокомандному заліку перемогла дружна команда тенісистів Тернопільської філії Концерну РРТ, набравши 17 залікових очок. На другому місці представники Івано-Франківської філії КРРТ у їхньому доробку 22 очка. А третьою стала команда Львівської філії КРРТ (27 очок).

Голова організаційного комітету, директор Тернопільської філії Концерну РРТ Роман Макар та директори інших філій вручили переможцям та призерам медалі, дипломи та кубки, а всім учасникам турніру – спеціальні призи.

Організаторами змагань виступили адміністрації та профспілковий комітет Тернопільської філії Концерну РРТ спільно з Тернопільської обласною організацією ФСТ «Спартак».

p

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: