Тернополяни два дні билися у Харкові

17 червня 07:45
Переглядів: 367
змішані єдиноборства

Представники тернопільського спортивного клубу "Характерник" взяли участь у двох подіях, які 14-15 червня відбулися у харківському СК "Оплот".

У перший день наші земляки у складі збірної Західної України билися у восьмикутнику зі збірною міста Харків. На жаль, у п'ятиматчевій зустрічі тернополяни поступилися з рахунком 3:2. Перемоги у скарбничку нашої збірної принесли Олександр Солончук та Микола Гринчук. А Роман Ільяшенко, Едуард Богачук та Андрій Волянюк свої поєдинки програли.

Наступного дня на земляків очікували ще більш відповідальні змагання. Троє тернопільських фрі-файтерів взяли участь у другому півфіналі чемпіонату України зі змішаних єдиноборств на призи спортклубу "Оплот". Нагадаємо, один із етапів цього чемпіонату відбувався у Тернополі.

Відтак, у півфіналі честь краю боронили Олег Божик, Тарас Піхуник та Ігор Слюсарчук. Перший програв свій бій больовим прийомом на руку. А двоє інших – свої поєдинки виграли. Тарас Піхуник з Чорткова переміг задушливим прийомом, а шквал ударів від Ігоря Слюсарчука змусив секундантів його суперника достроково припинити бій.

Незабаром наші земляки будуть змагатися у фінальних змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: