Тернополяни готуються до турніру найсильніших боксерів

11 березня 14:41
Переглядів: 282
бокс

Троє боксерів тернопільських спортклубів "Поєдинок" та "Шкіряна рукавичка" проходять тренувальні збори у складі збірної України.

Тренування наші земляки розпочали 26 лютого, а завершать збори 11 березня.

- Тренуємося ми у Коломиї, - каже один з тренерів Руслан Фірман. – Загалом виклики до збірної отримали наші Захар Степанов, Ростислав Фірман та Ігор Будзінський. Після зборів у Рівному відбудеться турнір найсильніших боксерів, де визначаться володарі путівки на юнацький чемпіонат світу з боксу.

До слова, напередодні відїзду на тренувальні збори, тернопільські боксери взяли участь у двох меморіальних турнірах, що пройшли у Рівному та Луцьку.

Так у Рівному збірну Тернопілля представили 8 боксерів. Перше місце вибороли Роман Фірман, Захар Степанов, Владислав Балик, Тарас Дурдела та Гавриляк Павло. А Юрій Ільїнов і Назар Кордупель на цих змаганнях стали третіми.

Усі восьмеро наших бійців повернулися з медалями і з Луцька. "Золото" в активі Романа Фірмана, Олександра Струмецького, Владислава Балика, Вадима Галайчука і Тараса Дурдели. А бронзові медалі додому привезли Максим Олійник, Олександр Ковбасюк та Юрій Ільїнов.

Усі спортсмени представляють фізкультурно-спортивне товариство "Спартак". Готували боксерів до змагань тренери Руслан Фірман, Роман Діткун та Іван Александрівський.

До речі, боксери та тренери висловлюють подяку Федерації боксу Тернопілля та її віце-президенту Євгену Степанову а також віце-президенту клубу "Шкіряна рукавичка" Володимиру Бліхару за допомогу у поїздках на змагання та тренувальні збори.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: