Тернополяни стали абсолютними чемпіонами юніорського чемпіонату з армспорту

30 квітня 15:46
Переглядів: 231
армспорт

В Одесі, у спортивному клубі управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України, відбувся XI чемпіонат України з армспорту серед юніорів та юніорок 1997 року народження та молодших. За нагороди боролися близько 300 спортсменів з 22-х регіонів України. Збірна команда Тернопільської області, основу якої склали вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, показала відмінні результати.

Так, абсолютними чемпіонами стали Савелюк Назар у ваговій категорії 55 кг та Шемчук Дмитро у ваговій категорії 85 кг; І місце - Ковальчук Павло 60 кг (права рука) та ІІ місце - (ліва рука); І місце - Точинський Сергій 70 кг (права рука) та ІІ місце (ліва рука); ІІ місце - Поліщук Максим 75 кг на ліву та праву руку; І місце - Селецький Юрій 80 кг (права рука) та 4 місце (ліва рука); ІІІ місце - Корнафель Сергій 90 кг (права рука) та 4 місце (ліва рука); ІІ місце - Дядюк Віталій +90 кг (ліва рука) та ІІІ місце (права рука).

У загальнокомандному заліку спортсмени Тернопільщини зайняли високе друге місце із сумою очок 130.

Готував команду до змагань тренер-викладач Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, абсолютний чемпіон світу, заслужений майстер спорту України Андрій Пушкар.

Колектив обласної ДЮСШ з літніх видів спорту вітає спортсменів та тренера з успішним виступом, - наголосив директор спортивної школи Олександр Куриляк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: