Тернополянин В’ячеслав Ровецький виступить на чемпіонаті Світу з віндсерфінгу

24 липня 20:54
Переглядів: 542
віндсерфінг

Сьогодні збірна команда України з віндсерфінгу вирушає до польського місту Сопот, де проходитиме чемпіонат світу серед юнаків у класі вітрильної дошки Bic Techno 293, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у цих змаганнях візьмуть спортсмени до 17 років. За словами організаторів, очікується, що до Сопоту на цю престижну регату, яка розпочинається 26 липня, приїде близько 400 юних віндсерфінгістів із понад 30 країн світу. Триватимуть перегони в акваторії Гданської затоки до 3 серпня.

У складі вітрильної збірної України виступить п’ятеро спортсменів із Криму, Миколаєва, Дніпропетровська та Тернополя. Зокрема, секцію віндсерфінгу Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності і обласного відділення з фізвиховання та спорту Міністерства освіти представлятиме на змаганнях у Польщі В’ячеслав Ровецький. Спортсменові зараз 13 років, і це для нього перші міжнародні старти. А на всеукраїнському рівні він уже заявив про себе: В’ячеслав цього року двічі був срібним призером Етапів кубку України з вітрильного спорту, які відбувалися в Світловодську та Новій Каховці. Тренер юнацької збірної України з віндсерфінгу — також тернополянин Олексій Нижегородов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: