Тейлор: "Сподіваюся, буду прогресувати разом з командою"

07 вересня 13:45
Переглядів: 104
Тейлор

Вінгер ФК «Львів» Тейлор прокоментував гру львівської команди в останніх матчах чемпіонату УПЛ і розповів про свої амбіції в складі «синьо-золотих левів» та в українському футболі у цілому.

– Ти вже провів деякий час в Україні і мав можливість оцінити рівень місцевого футболу, зігравши проти донецького «Шахтаря», «Маріуполя» і «Олександрії». Які враження у тебе залишилися після цих ігор?

– В Україні футбол спрямований на фізичну роботу, тут потрібно демонструвати високий рівень сили та інтенсивності. Але при цьому, з точки зору технічної роботи, команди також демонструють пристойну гру.

– У поєдинку проти «Маріуполя» ти був задіяний на усьому правому фланзі, а в зустрічі з «Олександрією» після заміни Аугусто в другому таймі ти й взагалі перейшов на позицію атакуючого півзахисника. Де найзручніше себе почуваєш на поле чи тебе дійсно можна назвати універсальним виконавцем?

– Я вважаю, що демонструю найкращі якості саме на правому фланзі, але найголовніше для мене – допомогти команді здобути переможний результат. Якщо тренер вважає, що я здатний підсилити гру на будь-який інший позиції, для мене це не проблема.

– За підсумками матчів з «Маріуполем» і «Олександрією» ти був двічі номінований ЗМІ до складу символічної збірної 6-го і 7-го турів УПЛ. Ти відчуваєш, що на 100% готовий до сезону або ще є резерви для посилення індивідуальних якостей? Як вважаєш, які у тебе найбільш сильні сторони і над чим ще потрібно працювати?

– Це були дійсно хороші матчі для мене, але я відчуваю, що можу ще додавати. Сподіваюся, буду прогресувати разом з командою. Своїми плюсами вважаю швидкість, силу, читання гри, а також гру 1 на 1 проти суперників. Працювати мені ще слід над завершенням атак і тактичними моментами гри.

– Що скажеш про атмосферу в колективі? Як спілкуєшся з українцями?

– Спочатку було важко: зовсім інша країна, інша мова спілкування. Але з плином часу стало набагато легше спілкуватися з хлопцями. Причому не тільки на футбольному полі, а й поза ним.

– Багато фахівців і вболівальники визнають, що «Львів» демонструє привабливий футбол, але має проблеми з функціональною готовністю, що виливається в пропущені м’ячі у другому таймі. Як ти бачиш цю ситуацію?

– Я вважаю, що ми дуже близькі до того, щоб почати перемагати в матчах. Думаю, зараз просто такий період, коли потрібно довести нашу гру до досконалості. Та й це футбол, тут також зустрічаються випадковості, в тому числі – неприємні. Нам просто потрібно трохи більше надійності в фінальних відрізках матчів.

– Чого б ти хотів досягти в якості гравця «Львова» і які в тебе амбіції на майбутнє у професіональній кар’єрі футболіста?

– Це серйозний проект, націлений на те, щоб стабільно займати високі позиції в чемпіонаті України і потрапляти в європейські турніри. Хочу допомогти цьому проекту. Нам необхідно набути стабільності в грі, виступати так, щоб суперники відштовхувалися від нашого футболу, а не ми рівнялися на них. Лише потім є сенс думати і говорити про своє майбутнє.

– З огляду на селекцію клубу в міжсезоння і останні переходи новачків, у «Львові» буде серйозна конкуренція на кожній позиції, в тому числі – і на правому фланзі …

– Я готовий до конкуренції. Кожен футболіст хоче грати, а не сидіти на лавці. Сподіваюся, буду і надалі демонструвати якісну гру, щоб тренер бачив мене серед 11-ти основних виконавців.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: