Тейлор: "Сподіваюся бути серед головних відкриттів сезону"

05 жовтня 09:00
Переглядів: 165
Тейлор

Вінгер ФК «Львів» Лукас Тейлор відповів на запитання вболівальників на сторінці львівського клубу у соціальній мережі Facebook.

Sofia Zoz: Якби не футбол, яку б професію обрав?

Тейлор: Думаю, я б працював у сфері інвестицій, мені подобається мати справу з цифрами. Або я мав би справу, пов’язану з кросівками. Вони мені дуже подобаються і я їх колекціоную!

Sofia Zoz: Чи довго задумувався над пропозицією грати в ФК «Львові»?

Тейлор: Все було швидко. Мені надійшла пропозиція, а я хотів спробувати свої сили за межами Бразилії. Це можливість відвідати нові місця та познайомитися з новими культурами.

Sofia Zoz %Чи подобається тобі в Україні?

Тейлор: Я ще багато чого не знаю про Україну. Можу лише говорити про Львів, оскільки я тут живу. Це дуже гарне та спокійне місто, з погодою, яка мені до вподоби.

Юрий Дячишин: Чому футболісти з Бразилії ідуть в Європу?

Тейлор: Оскільки двері до Європи відчинені, і тут виступає дуже багато висококласних гравців. В Європі значно більше можливостей для футболіста. Окрім того, вважаю, щоб побачити світ та познайомитися з новими і невідомими речами.

Юрий Дячишин: Чи релігійна Ви людина і берете участь у благодійних акціях?

Тейлор: Так, але я не ходжу до церкви. Вважаю, що віра важить дуже багато у житті кожної людини. Я брав участь у волонтерських проектах, але це було у минулому. Хоча у подальшому планую повернутися до цього.

Міша Нагірний: Як ти зрозумів що будеш займатись футболом і станеш професіоналом у своїй справі, і чи були такі думки, щоб зав’язати з футболом, але тебе щось надихало, аби й надалі прогресувати?

Тейлор: Я був впевнений у власному виборі з моменту своєї першої гри на професіональному рівні за «Палмейрас». З того часу я декілька разів робив непростий вибір, але жодного разу не сумнівався у тому, що футбол – моя улюблена справа.

Michael K-o: Хто з футболістів був твоїм кумиром у дитинстві?

Тейлор: Роналдіньо!

Michael K-o: Яка твоя улюблена позиція на полі: правий латераль, який закриває всю кромку поля, правий вінґер чи суто правий бек? На якій з них, на твою думку, можеш найкраще продемонструвати свої футбольні вміння?

Тейлор: Я люблю більше грати на атаку. Маю сильні якості саме у цій фазі ведення гри, а якщо детальніше – коли є можливість розбігтися з центральної лінії до володінь суперників.

Michael K-o: Хто з сучасних футболістів є твоїм взірцем, твоїм ідеалом, на якого ти, можливо, рівняєшся, за грою якого регулярно слідкуєш і намагаєшся почерпнути для себе чогось корисного?

Тейлор: Мені подобається стиль гри Дані Алвеша

Michael K-o: Яких цілей прагнеш досягнути у статусі гравця ФК «Львів» (особистих і командних)?

Тейлор: Ми маємо намір на високому рівні зіграти у чемпіонаті, потрапити до когорти найсильніших, і я точно знаю, що нам це до снаги. Сподіваюся бути серед головних відкриттів сезону!

Michael K-o: Яка твоя найбільша футбольна мрія?

Тейлор: Хочу грати у Лізі чемпіонів. А в майбутньому потрапити та взяти участь у чемпіонаті світу!

Michael K-oНеймар чи Коутіньо? Хто для тебе бразильський футболіст №1 на сьогодні?

Тейлор: Неймар.

Michael K-o: Який твій найприємніший спогад з дитинства?

Тейлор: Коли я бігав босоніж за м’ячем по вулиці. Таке не забувається.

Michael K-o: Де і ким себе бачиш після завершення кар’єри гравця? Якщо у футболі, то ким (тренером, скаутом, аґентом тощо)? Якщо поза футболом, то в якій сфері?

Тейлор: Складне питання. Ніколи не можна говорити «ніколи» для будь-чого. Подивимося, що приготувало для мене життя.

Володимир Піняжко: Улюблена українська страва?

Тейлор: Борщ.

Michael K-o: Чи мав уже змогу погуляти Львовом і насолодитися його красою? Чи встигло в тебе з’явитися якесь улюблене місце в нашому місті?

Тейлор: Я все ще не так добре знаю Львів. Але мені дуже подобається центр міста. Я віддаю перевагу рестораціям або кінотеатрам, коли є вільний час.

Петро Дачишин: З якою командою хочеться найбільше зіграти?

Тейлор: З дитинства мені найбільше подобався «Манчестер Юнайтед». Тому відповідь є очевидною.

Петро Дачишин: Чи бачиш перспективи «Львова» в єврокубках?

Тейлор: Так, команда грає добре. У кожному матчі ми близькі до перемог. Вважаю, що команда прогресує і у нас є все, аби цей процес продовжувався.

Петро Дачишин: Що потрібно зробити команді, щоб був переповнений стадіон глядачами?

Тейлор: Звісно ж, вигравати та підійматися уверх по турнірній таблиці. Тоді все більше фанів ходитиме на стадіон.

Петро Дачишин: В якій ситуації в житті ти зрозумів, що це той момент, яким називають – щастя?

Тейлор: Той самий день, коли я виграв Кубок Бразилії з «Палмейрасом» у 2015 році. То був мій перший титул у професіональному футболі.

Mefodii Masliuk: Ти граєш у ФК “Львів” на правах оренди з “Палмейраса” до кінця сезону 2018/2019 – чи хотів би залишитися у ФК “Львів” на довший період часу, підписавши повноцінний контракт з клубом? Чи мрієш спочатку підкорювати вершини зі своїм рідним клубом у Бразилії, а вже потім думати про Європу, можливо, про чемпіонат з топ-п’ятірки?

Тейлор: У мене контракт з «Палмейрасом», але я сподіваюся залишитися тут. Складно сказати, як розвиватимуться події наприкінці сезону. Потрібно трохи почекати

Mefodii Masliuk: Як ти потрапив до футбольної академії “Палмейраса”? Чому обрав саме її?

Тейлор: Це було у 2007 році. Мої друзі виступали за «Палмейрас», і вони запросили мене показати, на що я здатен, на клубному тренуванні. На щастя, усе склалося якнайкраще для мене. Мені тоді було 12.

Віталій Варчак: Чи ти вже пристосувався до реалій українського футболу, і чим він, на твою думку, відрізняється від бразильського?

Тейлор: Так, я вже пристосувався до українського футболу. Найбільша різниця – в Україні значно більший фокус на «фізиці».

Michael K-o: Як проводиш вільний час?

Тейлор: Мені подобається грати у відеоігри. Дивитися серіали та фільми. Переглядати матчі американського футболу, баскетболу, а також змагатися у покер.

Dmytro Ivanishyn: Запитання від 6-річного Богдана: “Тейлоре, я хочу дуже хочу стати гарним футболістом і грати на «Арені Львів». Я відвідую футбольну школу два рази на тиждень, граю вдома в футбол, люблю обігрувати і забивати голи. Порадь, будь ласка, що потрібно робити, щоб стати найкращим?”

Тейлор: Вітаю, Богдане! Якщо дуже хочеш – все у тебе вийде! Найголовніше: уважно прислухатися до того, чого тебе навчає тренер, завжди вірити у себе і ніколи не сумніватися у власних здібностях, бути дисциплінованим та відданим футболу. Футбольний шлях – дуже непростий, але якщо ти будеш слідувати цим порадам, у тебе обов’язково все вийде!

Arthur Anikhovskyy: Що для тебе важливіше: бути зіркою на лаві запасних в топ клубі чи мати ігрову практику більш слабшому клубі?

Тейлор: Футболіст завжди прагне грати, а не сидіти на лавці запасних.

Галина Сікорська: Що для тебе у твоєму житті має найбільшу цінність? Бог, сім’я, улюблена справа тощо?

Тейлор: І Бог, і родина, і улюблена справа – усе разом взяте. Найважливіше завжди пам’ятати, хто ти є, і добре ставитися до людей.

Андрій Яким’якЛукас, хто для тебе є життєвим наставником і має найбільший авторитет в твоїх очах (кому ти можеш подякувати за свої життєві перемоги та успіхи)?

Тейлор: Моя родина. Я завжди намагаюся прислухатися до неї

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: