Тільки у Львові

05 лютого 23:22
Переглядів: 500
Default Image

Завдяки співпраці Генерального Консуляту Річі Посполитої у Львові та Фундації «Семпер Фіделіс» i зусиллям молодих польських симпатиків спорту у місті Лева 2007 року відновлено діяльність ЛКС «Погонь». Молодіжна ініціатива взяла гору і цеглина до цеглини аматори спільними зусиллями відбудовують історичну діяльність, колись прославленого, клубу.

Молода «Погонь» зростає і мужніє. Команда постійно зміцнюється своє становище у львівському і міжнародному футболі. Нагадаю, що польський клуб змагається у першості міста Львова.

А в цілях популяризації і нав’язанню нових добросусідських відносин ЛКС «Погонь» в суботу, 5 лютого, організувала і провела три футбольні матчі. Першими на штучний газон карпатівської Академії вибігли основний склад «червоно-синіх» і «карпати-2». «Погонь» на свіжому повітрі перемогла – 2:0. А через кілька годин потому футболісти «Погоні» змагалися у спортивному залі СКА з збірною командою Підгаля і також перемогли. На цей раз з рахунком – 7:4. Це був своєрідний матч-відповідь за листопадову поразку поганячів в Опатові (Польща) – 4:6.

Згодом на паркет вийшли ветерани, які справили чисельним прихильникам шкіряного м’яча кульмінацію дня. Отож новоутворена польська збірна Львівської області (U-35) мірялася силами з ровесниками, які представляли кольори футзальної репрезентації Польщі (U-35). Цікавий і безкомпромісний матч завершився мінімальною перевагою більш вишколених збірників. Збірна Львівської області виступала у такому складі: воротар - Роман Паук; польові гравці – Юрій Доба, Чеслав Зайдель, Едвард Марчинський, Андрій Лабуда, Іван Плювак, Роман Головач, Станіслав Міцяк, Роман Матис. Тренер – Антон Нагребецький 2:3. Два львівських голи у доробку двох Романів Головача і Матиса. Польща перемогла представників нашої області з рахунком - 3:2.

На матчах були присутні поважні гості з Генерального Посольства Польщі у Львові, які не приховували свого задоволення з того, як виглядали у грі їхні улюбленці. На загал, футболісти «Погоні» нікого не розчарували. Подумати, що за один вечір отримаєш змогу подивитися аж три футбольні матчі на доволі хорошому рівні. Щож, таке можливе, як співається у старій львівській пісні, тільки у Львові…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: