ТОП-10 виїздів фанатів "Карпат" у 2011 році

27 грудня 20:48
Переглядів: 118
Default Image

Уже впродовж кількох років львівські «карпати» на жодному виїзному матчі не залишались без підтримки фанів. Цього сезону львівські «Карпати» вже відіграли десять виїзних матчів у чемпіонаті та ще два в Лізі Європи. Поспілкувавшись з одними із найвідданіших фанів львівского клубу, Інформаційний центр «Карпати» склав ТОП-10 виїздів 2011 року.

10 місце

Донецьк. «Металург» – «Карпати» – 2:1
Саме виїзд на цей матч «Карпат» фанати визнали найгіршим. Основною причиною цього є те, що виїзд в шахтарське місто займає десь приблизно чотири дні. Крім того, добиратись у Донбас дуже складно, а повертатися ще складніше. Саме тому на матч поїхало близько десяти фанів, що є незвичним явищем для львівського фан-руху. Ще однією причиною непопулярності цього виїзду стало те, що він був одразу після виїзного матчу проти ФК «Полтава», і в більшості людей просто не вийшло витрачати стільки часу. 

9 місце

Кривий Ріг. «Кривбас» – «Карпати» – 1:1
9 місце наші респонденти одноголосно віддали виїзду в Кривий Ріг. Причин цього можна назвати безліч. Однією з них є сам стан міста. М’яко кажучи, туристів туди не заманиш. Поїздку в один з найвизначніших індустріальних центрів України львівські фани називають «алковиїзд»... Мабуть, не варто пояснювати, чому. Загалом серед фанів «Карпат» індустріальні міста не викликають особливого ажіотажу. 

8 місце

Сімферополь. «Таврія» – «Карпати» – 1:1
Виїзний матч у Крим завжди викликає особливу цікавість серед фанатів, бо дається можливість за нагоди відпочити на морі, якщо погода дозволить. Цього року у Сімферополь поїхало близько двохсот людей. Як для такої відстані – це дуже багато. До речі, чимало фанів їхали до Криму з Греції, де «Карпати» грали проти ПАОКа. Оскільки було трохи часу, то й виникла нагода поніжитись на спекотному сонці: хто в Севастополі, хто в Балаклаві. Змогли ультрас приїхати до Сімферополя і попри серйозну проблему. Дістати залізничні квитки в цей період року майже неможливо. Але ж фанати – люди винахідливі!

7 місце

Маріуполь. «Іллічівець» – «Карпати» – 1:0
Знову ж таки морський виїзд. Їх із Сімферополем можна було б об’єднати, але першість у цьому своєрідному морському бою фанати віддали саме Маріуполю. Це був стартовий матч сезону, тож у фанатів він викликав інтерес. Крім того, знову ж таки була можливість позасмагати на сонці. Вже одвічною стала проблема потрапляння в Донбас. Один з уболівальників «Карпат» Енді розповів історію, що трапилася на цьому виїзді. Через брак часу він зі своїми друзями змушений був добиратися поїздом до Дніпропетровська, а вже там на них чекав друг – фанат «Дніпра», який машиною чимдуж мчав до Маріуполя. Хоча вони й спізнилися на півгодини, але на матчі все ж побували. 

6 місце

Донецьк. «Шахтар» – «Карпати» – 2:1
Знову ж таки Донбас. Цього разу виїзд на матч з донецьким «Шахтарем». Очікувалось, що він буде якимось особливим, натомість розчарував і лише підтвердив парадоксальність цього міста. До Донецька поїхало близько сотні людей, в яких основним було бажання відвідати «Донбас-Арену», а також ознайомитись з містом. Можна сказати, що жодного зі своїх бажань львів’яни не змогли здійснити. Просто шалену агресію викликала донецька міліція, яка просто безглуздо повелась з львівськими фанами. Не давши можливості погуляти містом, вони ще й заборонили фанам як слід оглянути стадіон. Але це ще не всі сюр-
призи від донецької міліції. Після матчу вони посадили фанів «Карпат» в автобус, і з незрозумілих причин відвезли в передмістя Донецька – замість того, щоб відвезти на донецький вокзал. Львівські фани ледь не спізнились на поїзд. Донецька міліція так і не змогла пояснити своїх безглуздих дій.

5 місце

Одеса і Полтава. «Чорноморець» – «Карпати» – 1:1,
«Ворскла» – «Карпати» – 1:1
На цю позицію респонденти поставили два виїзних матчі. Саме від цих матчів львівські фани чекають чогось особливого й екстремального. Це й не дивно, адже саме з клубами із цих міст у львівських фанів уже давно зав’язались не досить дружні стосунки, особливо, що стосується «Чорноморця». Але цього року саме ці два виїзди цікавими не стали. Міліція зуміла досить організовано підготуватись до зустрічі фанів в Одесі, і окрім стадіону, більш нічого не можливо було побачити. Виїзд у Полтаву від одеського мало чим відрізнявся. Чому їм віддано саме п’яте місце? Бо саме на ці виїзди вирушає еліта фанатського руху.

4 місце

Олександрія. «Олександрія» – «Карпати» – 1:1
Відверто кажучи, одна з несподіванок нашого рейтингу. Для багатьох фанів це був перший виїзд у кіровоградський райцентр. Загалом фанати відзначили, що Олександрія – це маленьке компактне місто, яке живе футболом. Стадіон там хоч і такий же маленький, як і місто, та під час гри на ньому панує атмосфера свята. Є надія на те, що надалі олександрійці не розчарують і підтримають своє реноме.

3 місце

Луцьк. «Волинь» – «Карпати» – 0:2
Бронзовим призером нашого рейтингу стає Луцьк. Це знову ж таки особливий виїзд для наших фанів. Бо сам матч – своєрідне дербі. Цього року до Луцька приїхало приблизно тисяча людей, які забезпечили «Карпатам» домашню атмосферу. Коли львівські фани приїжджають в Луцьк, то в місті оголошують мало не надзвичайний стан. Цього року приїхавши в Луцьк, львів’яни почувалися як вдома. Але крім того, були й неприємні нотки цього виїзду. І спричинили їх знову ж таки міліціянти, які не випускали львівських фанів погуляти містом, тримаючи їх більше трьох годин на стадіоні. Ще однією несподіванкою на матчі стала ціна квитка. Для львів’ян перепустка коштувала 50 гривень, тоді як для самих волинян ціна становила 20-30 гривень. Не важко здогадатись, чим спричинені такі дії адміністрації стадіону: просте бажання нажитись на львівських уболівальниках.

2 місце

Київ. «Динамо» – «Карпати» – 2:0
Цьогорічний виїзд до столиці для декого був пам’ятним і цікавим, а для декого також пам’ятним, але з неприємним присмаком. Знову ж таки все зіпсували міліціянти, які з незрозумілих причин за кілька кілометрів до Києва зупинили автобуси з львівськими фанами, і не пустили їх до міста. Чому саме, так і не вдалось з’ясувати. Міліція обґрунтовувала такі дії безглуздими підозрами в тому, що фани їдуть на мітинг в підтримку Юлії Тимошенко. Саме через це був зірваний попередньо домовлений товариський матч між фанатами львівських «Карпат» і київського «Динамо. Але вже на самому стадіоні уболівальники відірвалися на повну – і банерами, і своєрідною «риболовлею» на Карася.

1 місце

Дублін і Салоніки. СПА – «Карпати» – 1:3,
ПАОК – «Карпати» – 2:0
Звичайно, пальму першості в своєму рейтингу ми віддамо євровиїздам в Дублін і Салоніки (на фото). Для фанів вони є незвичними і пам’ятними на все життя, бо дають змогу подивитись на інші країни, на її фанів, культуру. В Ірландію було несамовито важко добратися, тому ті, хто все ж потрапив на острови, намагався взяти від того виїзду все. А майже одразу після Ірландії львів’яни відправились в Салоніки. Хоч «Карпати» і програли, але фанатська душа розпиралася від радості. За якихось два тижні вони побували на різних полюсах Європи...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: