"Трансфер-дивина". Богдан Шуст: з Шахтаря - в Металіст

13 січня 21:12
Переглядів: 1552
Шуст

Кар'єра Богдана Шуста вийшла дивною. Взимку, на початку 2006 року Шахтар заплатив Карпатам, що грали тоді в першій лізі один мільйон доларів за молодого воротаря. У Донецьк Шуст переходив у статусі одного з найперспективніших воротарів країни і надій збірної України. Богдану тоді не було й двадцяти років.

З тих пір минуло шість років. За цей час Богдан зіграв в 69 матчах. Показник, який воротар, що грає в основі набирає за два з невеликим сезону. Майже половину з цих матчів Богдан награв в донецькому Металурзі, Іллічівці і луганською Зорі, куди їздив в оренду. Причому, що характерно, навіть поїхавши в свою першу оренду в донецький Металург, Шуст не зміг виграти боротьбу за місце в основі у Володимира Дишленковіча і безславно пішов на пониження - в табір борця за виживання луганської Зорі. Але і там Богдану не вдалося проявити себе - напропускав в перших матчах (вісім м'ячів у чотирьох зустрічах), Богдан поступився місцем у воротах досвідченому Ігорю Шуховцеву.

Більш вдалою була спроба в Іллічівці - там Богдан грав в основі і, можливо, з часом залишився б в Маріуполі, але недоречно підвернулася дискваліфікація Олександра Рибки. Шахтарю терміново знадобився воротар-лавочник, яким став, як ви розумієте, Богдан Шуст.

Нинішній трансфер в Металіст дуже неоднозначний. По-перше, в Харкові є два досвідчених воротаря - Горяїнов і Шуховцев - перший зараз основний, а другий цілком може труснути старовиною, що він вже неодноразово робив. Плюс є Володимир Дишленковіч, але він травмований, і молодий Артур Денчук, якому Маркевич не збирається, схоже, давати шанс. Яка ж буде доля Шуста в Металісті?

Швидше за все, грати буде Горяїнов, Шуховцев досидить спокійно залишився контракту, Денчук ж виїде кудись в оренду (наприклад, в Геліос), а Шуст рокам до 28 зуміє-таки отримати місце основного кіпера харків'ян. Ну а далі все буде залежати тільки від нього. Дивна, одним словом, кар'єра вийшла ...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: