Тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про очікування від матчу "Тернопіль" – "Динамо-2"

06 листопада 22:00
Переглядів: 140
Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш розповів про очікування від матчу 15-го туру в першій лізі, в якому його підопічні зустрічатимуться з київським «Динамо-2», який відбудеться 7 листопада в Тернополі.

– Ми добре знаємо, що собою являє команда «Динамо-2». Один той факт, що кияни знаходяться в лідируючій групі говорить про багато. Можу скати одне: серйозно готуємося, футболісти старатимуться показати гідну гру, щоб здобути позитивний результат.

– Чи є у ФК «Тернопіль» травмовані та дискваліфіковані?

– Дискваліфікований у нас Ігор Сороцький, котрий у матчі з «Нафтовиком» був вилучений з поля і змушений буде пропустити гру з «Динамо-2». А щодо решти, то в обоймі маю 12-13 робочих футболістів, решта – не готові до випробувань першою лігою і не знаю, коли вони зможуть потішати мені і вболівальників хорошою грою.

– У якому стані фланговий півзахисник Тарас Кривий, який весь минулий тиждень перебував у клубному лазареті?

– З початку цього тижня Тарас тренується в загальній групі. За рахунок матчу у студентській лізі намагався підвести його фізичну форму до необхідних кондицій. Однак Кривий серйозно відтемпературив і нині ще не готовий грати весь матч у повну силу.

– Як збирається протистояти тернопільська команда такому серйозному суперникові, як «Динамо-2»?

– Якихось кардинальних змін у команді зробити вже не можемо, тому будемо виходити з того, що маємо. Протистоятимемо супернику за рахунок бажання та боротьби на кожній ділянці поля. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: